X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje torbiel w zaawansowanej ciazy
Odpowiedz

torbiel w zaawansowanej ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gniewna Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest mozliwosc,zeby torbiel na jajniku zrobila sie dopiero w 7 miesiacu? Bylam na usg, lekarz zobaczyl torbiel 10 cm,po czym nagle ta torbiel znikla. Stwierdzil,ze dziecko tak sie ulozylo i to byly wody plodowe. Jednak ja jestem niepewna. Dodam,ze miesiac temu na usg bylo wszystko ok

  • gniewna Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o pomoc

  • Asia_UK Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 17 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam cyste na jajniku takze 10 cm, lecz moja zostala wykryta na 12 tygodniowym usg. Dziwne ze wczesniej jej nie zauwazono... Ale skoro zniknela to chyba dobrze :)

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 11 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę temat. Jestem w 23 tygodniu ciąży i mam sporą torbiel na prawym jajniku (4.5 × 6.0cm).
    Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Co na to lekarze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 21:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a jak ja mowie ze mnie boli jajnik co jakis czas tongin anip uznal ze jajnikow na tym etapie ciazy nie sprawdzi bo nie widac a tez sie torbieli obawian

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ