X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wanna czy prysznic
Odpowiedz

Wanna czy prysznic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 65 2

    Wysłany: 30 września 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecicie wannę czy prysznic? Co się lepiej sprawdza? Czeka mnie remont łazienki tak wieć zastanawiam się nad tym co sie najlepiej sprawdzi. Co macie u siebie?

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 122 2

    Wysłany: 3 października 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość sporą łazienke - ma 8 m2, tak więc mogłam w niej urządzić taki właśnie pokój kąpielowy :) Jestem zadowolona. Sporo się w niej mieści, wygląda również przytulnie:

    Mam zarówno prysznic jak i wannę. Z prysznica korzystam na co dzień jednak nie chciałam rezygnować z wanny, czasami fajnie jest się zrelaksować z książką.

    https://mieszkaniedlamedyka.pl/2023/08/04/wanna-czy-prysznic-wybor-pomiedzy-komfortem-a-oszczednoscia/

    Poza tym nie kafelkowałam łazienki od dołu do góry, płytki położyłam jedynie w newralgicznych miejscach. Tam gdzie było trzeba. Dzięki temu pomieszczenie jest lekkie oraz przytulniejsze.

  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 listopada 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze i wanna, i prysznic :) W domu mam pomieszczenie 16 mkw więc można się pomieścić. Ale jeśli miałabym się decydować na jedno to chyba wanna i do tego szklany parawan czy jakoś tak jakby zachciało się komuś jednak brać prysznic, a żeby nie nachlapać :)

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 69 2

    Wysłany: 9 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wyobrażałam sobie łazienki beż wanny. Budując dom zaplanowałam dużą łazienkę z wanną i prysznicem. On cóż prysznic wstawiłam odrazu miejsce na wannę zajęła suszarka. Stoi tak już 5 lat i jakoś za wanną mi nie tęskno przynajmniej na razie.

    Ja już jestem po remoncie, ale jeśli Ty szukasz inspiracji, mogę polecić wejść sobie na stronę Tubądzina:
    https://www.tubadzin.pl/

    I zerknąć sobie na ich projekty :)
    image?url=https%3A%2F%2Fapiprod7ga8u.tubadzin.pl%2Fmedia%2Foriginal_images%2FBez_nazwy-2.jpg&w=1080&q=75

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 07:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ