X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wanna czy prysznic
Odpowiedz

Wanna czy prysznic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 30 września 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecicie wannę czy prysznic? Co się lepiej sprawdza? Czeka mnie remont łazienki tak wieć zastanawiam się nad tym co sie najlepiej sprawdzi. Co macie u siebie?

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 97 1

    Wysłany: 3 października 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość sporą łazienke - ma 8 m2, tak więc mogłam w niej urządzić taki właśnie pokój kąpielowy :) Jestem zadowolona. Sporo się w niej mieści, wygląda również przytulnie:

    Mam zarówno prysznic jak i wannę. Z prysznica korzystam na co dzień jednak nie chciałam rezygnować z wanny, czasami fajnie jest się zrelaksować z książką.

    https://mieszkaniedlamedyka.pl/2023/08/04/wanna-czy-prysznic-wybor-pomiedzy-komfortem-a-oszczednoscia/

    Poza tym nie kafelkowałam łazienki od dołu do góry, płytki położyłam jedynie w newralgicznych miejscach. Tam gdzie było trzeba. Dzięki temu pomieszczenie jest lekkie oraz przytulniejsze.

  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 29 listopada 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze i wanna, i prysznic :) W domu mam pomieszczenie 16 mkw więc można się pomieścić. Ale jeśli miałabym się decydować na jedno to chyba wanna i do tego szklany parawan czy jakoś tak jakby zachciało się komuś jednak brać prysznic, a żeby nie nachlapać :)

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 9 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wyobrażałam sobie łazienki beż wanny. Budując dom zaplanowałam dużą łazienkę z wanną i prysznicem. On cóż prysznic wstawiłam odrazu miejsce na wannę zajęła suszarka. Stoi tak już 5 lat i jakoś za wanną mi nie tęskno przynajmniej na razie.

    Ja już jestem po remoncie, ale jeśli Ty szukasz inspiracji, mogę polecić wejść sobie na stronę Tubądzina:
    https://www.tubadzin.pl/

    I zerknąć sobie na ich projekty :)
    image?url=https%3A%2F%2Fapiprod7ga8u.tubadzin.pl%2Fmedia%2Foriginal_images%2FBez_nazwy-2.jpg&w=1080&q=75

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 07:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ