X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje wody płodowe
Odpowiedz

wody płodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała problem z sączącymi się wodami płodowymi we wczesnym etapie ciąży? A dokładnie w II trymestrze? Pozdrawiam

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam ale już miałam takie podejrzenie. W momencie gdy przestałam używać wkładek zrobiło się w miarę sucho ;)

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 31 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właściwie miałam, podobno od synka, ale z drugiej strony lekarze sami do końca nie wiedzą czy to wody płodowe czy jakiś inny płyn ustrojowy. Masakra, stres taki, że szok, teraz cały czas jestem spanikowana...

    relgh3714vlmssyj.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 31 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak lekarze moga nie wiedziec czy to wody czy nie? to chyba troche niepowazne jak dla mnie

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 31 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oni mówią że na tym etapie ciąży można to pomylić z innym płynem ustrojowym, ja sama tego nie rozumiem, ale co zrobić...

    relgh3714vlmssyj.png
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jeśli lekarz na usg oceni stan wód. Ja prawdę mówiąc też panikowałam. Kupiłam papierki lakmusowe i troche mnie to uspokaja. Jak byłam na połówkowych to Pani dr stwierdziła parawidłowy poziom wód.

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na usg też swtierdzili prawidłowy... ja teraz to się już mniej denerwuję bo mam tylko i wyłącznie taki biały śluz a wtedy to ewidentnie był płyn jak woda. Teraz intuicja mi mówi że nie mam się o co martwić, wtedy od razu wiedziałąm że to cos nie tak, bo leciało i to porządnie...

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręce mi opadły normalnie....noż co za konowały! W każdym szpitalu jest możliwość sprawdzenia czy to wody czy nie. Powinni wziąć od Ciebie wkładkę i polać specjalnym płynem i wtedy wiadomo :P
    Madlen następnym razem jak będzie znowu mokro kup sobie w aptece specjalne wkładki np te :
    http://www.wyciekwodplodowych.pl/

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to podobno nie takie oczywiste, bo ten inny płyn ustrojowy podobno może tak samo zabarwiać jak wody płodowe. Wiesz, ja w Holandii mieszkam a tu trochę inaczej do wszystkiego podchodzą. Nie mówię, że źle bo lekarze są na prawdę dobrze wykfalifikowani z tym że bardziej stawiają na naturę:) oby to była jednorazowa akcja:) pozdrawiam

    relgh3714vlmssyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja słyszałam co nieco o tym stawianiu na naturę...Dla mnie to chore jest i może jednak nie powinnam narzekać na naszych lekarzy ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ