X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wstrzymywanie oddechu w ciazy
Odpowiedz

Wstrzymywanie oddechu w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam gdzie wrzucić ten wątek wiec dałam go tutaj. Mam pewien problem od poczatku ciazy. Zawsze miałam baaaaardzo dobry węch i znajomi śmiali sie ze mogłabym byc psem myśliwskim, ale teraz w ciazy stało sie to moim utrapieniem. A wiec z racji tego ze większość mocnych zapachów mi bardzo przeszkadza, zdaza mi sie czasem wstrzymać na chwile oddech albo kiedy jestem w miejscu gdzie cały czas to czuje, np przez otwarte okno w aucie naleca mi spaliny- jakoś tak z automatu zaczynam spłycać oddech :( nie wiem czemu tak robie, to jest jakby poza moja kontrola :( pozniej mam duża potrzebę wzięcia takiego mega pełnego oddechu. Kurde wiem ze to głupie raz ze pytanie, a dwa ze to robie, ale czy moje dziecko moze mieć problem z niedotlenieniem przez to :( maaaaatko, wstyd mi ze taki wątek zakładam, ale nie mam kogo sie zapytać bo rodzina twierdzi ze jestem nienormalna ze pytam sie o takie pierdoły :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 14:46

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tami nie przejmuj się, miałam dokładnie to samo. Absolutnie nie może mieć problemu przez to Twój maluszek, musiałabyś na tyle wstrzymać oddech żeby zemdleć, żeby i on to odczuł. Tylko w czasie porodu pojawia się kwestia niedotlenienia przez niedostateczne oddychanie, no ale to przez godziny a nie sekundy ;)

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ