Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Za mały zarodek do wieku ciazy
Odpowiedz

Za mały zarodek do wieku ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 18 lipca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie 🥺 dziś gin mi powiedziała, że zarodek jest za mały do wieku ciąży…
    Zarodek 2,1mm
    Pęcherzyk ciążowy 19mm
    Według OM 7+0 (ale owulację miałam w 21dc)
    Zarodek według USG 5+5
    Pęcherzyk ciążowy według USG 6+6
    Skąd te rozbieżności? 😭

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 18 lipca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tydzień to nie jest dużo 🤔 to cały czas się będzie mogło zmieniać, według om to nawet by pasowało, mój synek był cały czas o tydzień większy a już się wyrównało, są dziewczyny na forum, które miały o tydzień a nawet i dwa tyg. młodsze ciążę i też okey. Skąd rozbieżności? Bo oni liczą owulację w 14dc przy 28 dniach cyklu, stąd to wszystko, 14 DC a 21 DC jest różnica 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca, 21:39

    Martyna lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ