X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zajscie w ciaze po visanne odp prosze!
Odpowiedz

Zajscie w ciaze po visanne odp prosze!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem chora na edometrioze, we wtorek mialam laparo mialam miec usuniety torbiel i ogniska endo jednak okazalo sie podczas zabiegu ze sa takie zrosty ze nic nie mogli usunac a na dodatek prawy jajowod jest calkowicie niedrozny. Zalamalam sie. Dalej mam to swinstwo w sobie. Dostslam visanne na 3 m-ce. Czy mam wierzyc ze zajde w ciaze ze te leki cos dadza. Jesli bylyscie chore i zaszlyscie w ciaze i jestescie z wroclawia to do kogo chodzilyscie ? Prosze dajcie mi jakies nadzieje.... jestem zalamana.

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zaszlam w ciaze 3 miesiące po odstawieniu Vissane. We wrześniu miałam laparotomie a w lutym byłam już w ciazy. Powodzenia :-*

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ