X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zakrzepica
Odpowiedz

Zakrzepica

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malutka235 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z mam spotkala sie z zakrzepica zyl glebokich ? mnie dopadla na lewej nodze :( Ciaza zagrozona od 21tc , niewydolnosc cisnieniowo szyjkowa , zalozony pessar , wiec pewnie od lezenia zrobil sie zakrzep , ile czasu lezalyscie ?ja leze od wtorku w szpitalu bez wc :( wczoraj byla kontrola u chirurga naczyniowego i jutro dopiero do wc moze bede mogla wstac , czekam na pończochę uciskowa :( dostaje zastrzyki i do domu tez bede miala zastrzyki :( dziecku na szczescie mowia ze to nie grozi :( obecnie 32 tydz skonczony , ile moze trwac takie leczenie ?

    Laura [*] 24 tydz <3
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczenie trwa do samego porodu, a czasem i połogu lub dłużej jeśli skrzepy się utrzymują. Zastrzyki nie szkodzą dziecku bo nie przenikają przez łożysko.

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Gośśś Autorytet
    Postów: 903 1844

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka ja nie mialam zadnych zakrzepow, ale mam stwierdzony zespol antyfosfolipidowy i cala ciaze od samego poczatku mialam podawany clexan, acard i encorton w Twoim przypadku ta i kazda kolejna ciaza powinna byc prowadzona na tych lekach, a robilas badania na zakrzepice lub trombofilie? Moze warto zrobic? Tym bardziej, ze widz, ze masz juz jednego Aniolka straconego w wysokiej ciazy :( Nie boj sie tych lekow one nie zaszkodza dziecku, a na pewno pomoga w utrzymaniu ciazy :)w takim przypadku jak Twoj to raczej po ciazy tez bedziesz musiec brac heparyne... Ja mam 3 Amiolki, teraz cala ciaze lezelam plackiem z zalozonym szwem, tone lekow bralam, ale warto bylo teraz mam prawie 7miesiecznego synka :) zycze powodzenia !

    Aniołek 6tydz [*]
    Zuzia 20tydz [*]
    Amelka 25tydz [*]
    atdce6ydwl481p7x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ