Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zapalenie pęcherza co robić
Odpowiedz

Zapalenie pęcherza co robić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 271 56

    Wysłany: 20 maja, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Od zawsze łapało mnie zapalenie pęcherza, co jakiś czas. Jednak od kiedy urodziłam (2 lata temu) to jakiś koszmar. Ja praktycznie co 2 miesiące mam zapalenie pęcherza. Zazwyczaj na drugi dzień po stosunku… bardzo dbamy o higienę, a mimo to na następny dzień budzę się i czuje że zaczyna się. W tym roku miałam w styczniu i lutym i dzisiaj znowu. Już nie mam siły. Robiłam mocz i posiew i wszystko okej. Lekarze bagatelizują mówiąc, że najwidoczniej tak mam, że mam skłonności do infekcji. Do kogo się udać, jakie badania zrobić? Może któraś z Was jest w stanie coś doradzić. Boję się kochać z mężem, bo mam w głowie lęk przed infekcją.

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 122 2

    Wysłany: 20 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomógł antybiotyk od ginekologa, (wcześniej brałam urofuragine i globulki) ale badanie partnera też ważne… bo on może czymś „zarażać” warto zadbać też o dobre nawilżenie podczas stosunku. Otarcia też powodują dyskomfort i zapalenie pęcherza, ja nawet po tamponach potrafiłam mieć .
    Warto jest też zajrzeć sobie na stronę:
    https://produktybonifraterskie.pl/ziola-na-pecherz-jak-naturalnie-pozbyc-sie-infekcji-drog-moczowych/

    Są tutaj naturalne sposoby na pozbycie się infekcji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 09:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ