X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zapalenie ślinianek
Odpowiedz

Zapalenie ślinianek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • panda80 Autorytet
    Postów: 335 244

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny Przeszukałam forum , ale nie znalazłam takiego tematu. Czy któraś z Was miała kiedyś zapalenie ślinianek? Mi do zakażenia pęcherza doszło właśnie zapalenie ślinianek. Bardzo spuchłam i mimo brania antybiotyku nie widzę wyraźnej poprawy. W dodatku w okresie świątecznym lekarze mają wolne, na SORze rozkładają ręce i już nie wiem co robić :(

    zem39vvjscbr7v2w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ