X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zbyt częste usg
Odpowiedz

Zbyt częste usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    Jestem w 11 tc i od samego początku mam problemy.
    Duża torbiel na jajniku,plamienie, krwawienie w związku z krwiakiem :(
    Z tego powodu miałam już 12 usg:( martwię się ze to dużo. Piszcie czy u Was tez tyle było

  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 19 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.facebook.com/mamaginekolog/posts/652581308234466:0

    Polecam przeczytać :)

    Ja z racji ciąży zagrożonej (w tym też krwiaka) miałam 6 usq do tej pory i też już słyszałam opinie od starszej położnej w szpitalu, że tylko krzywda to dla dziecka. Ja w to nie wierzę ;)

    Jedynie co na moją logikę to to, że sonda dopochwowa i badanie gin. mogłoby podrazniac same wnętrze pochwy, jeżeli masz mocno ukrwione. Ale nawet to to tylko pochwa,a nie macica, gdzie jest dzidzia.

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita wrote:
    https://m.facebook.com/mamaginekolog/posts/652581308234466:0

    Polecam przeczytać :)

    Ja z racji ciąży zagrożonej (w tym też krwiaka) miałam 6 usq do tej pory i też już słyszałam opinie od starszej położnej w szpitalu, że tylko krzywda to dla dziecka. Ja w to nie wierzę ;)

    Jedynie co na moją logikę to to, że sonda dopochwowa i badanie gin. mogłoby podrazniac same wnętrze pochwy, jeżeli masz mocno ukrwione. Ale nawet to to tylko pochwa,a nie macica, gdzie jest dzidzia.




    Dużo mama ginekolog miała usg. U Ciebie 6 a u mnie 12. To jednak jest różnica :(

  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 19 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jednak myślę, że lekarz wie co robi i skoro sam funduje Ci tyle usg to znaczy, że tyle trzeba :)

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita wrote:
    Tak, jednak myślę, że lekarz wie co robi i skoro sam funduje Ci tyle usg to znaczy, że tyle trzeba :)
    No właśnie planowe to ja miałam 2 wizyty u mojego lekarza i jedna nadplanowa
    4 usg w jednym szpitalu i 5 w drugim. I te usg codziennie przez 3 dni i tak 3 razy

    Maja21 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ