X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zgaga/zapalenie zaladka
Odpowiedz

Zgaga/zapalenie zaladka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maczka32 Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jestem teraz w 22tyg. Chcialam zapytac czy wy takze macie problemy z nadkwasota w ciazy ? Bardzo czesto mam zgage. Staram sie przestrzegac diety jednak to nie pomaga... w czwartek zrobilo mi sie takie zapalenie ze wyladowalam w szpitalu pod kroplowkami. Zaczelo sie niewinnie wlasnie od pieczenia w zaladku dwa dni pozniej bol byl juz nie do wytrzymania. Malo tego promieniowal na plecy. Czy mozecie mi cos doradzic? Moze ktoras z wam ma podobny problem ? Boje sie ze to sie powtorzy

    1ed43c20c0ac72a613f930d07ca73df9.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 1 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maczka32 . Ja tez miałam w pierwszej ciąży miałam problem ze zgaga ale po renni przechodzilo,czasami mleko pomagali:).
    No mnie aż tak nie dokuczala by byl szpital.Może cos innego Ci poszkodziło??
    Zgaga to jest taka ze niestety im większa ciąża tym bardziej sie nasila :(

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaviscon, essentiale forte i dieta lekkostrawna. Od pobytu w szpitalu w grudniu także z zapaleniem i przestrzeganiem rygorystycznym diety - nic sie nie dzieje

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ