X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zły wynik usg genetycznego.
Odpowiedz

Zły wynik usg genetycznego.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis robiłam usg genetyczne + pobrano mi krew do testu pappa, jest 15t+5d, badanie robione później, ponieważ ciąża jest młodsza o ponad dwa tygodnie.
    Jestem po jednym wczesnym poronieniu, teraz wierzyłam, że będzie ok.
    Badanie usg wykazało, że dziecko ma prawdopodobną przepuklinę przy dolnym odcinku kręgosłupa, pani dr nie spodobał się tez obraz w czaszce.
    Stwierdziła, że może to być wada genetyczna albo wada powstała na skutek niedoborów kwasu foliowego.
    Kwas od dawna suplementowałam w postaci łatwo przyswajalnego folianum więc nie wiem jak to możliwe.
    Jestem załamana, to jak wyrok, nie wiem co robić. Oszaleje czekając na wyniki testu pappa :( Później od razu chcemy zrobić amniopunkcję, To jest jak dla mnie już teraz jak wyrok, nie wiem co będzie dalej i co o tym myśleć. Dr pocieszyła mnie, że pomyłki się zdarzają, że to jeszcze nie przesądza w wszystkim, ale ja juz nie jestem w stanie myśleć o tym bez czarnowidzenia.
    Może jest ktoś, kto miał podobnie i pocieszy, że jednak z dzieckiem okazało się wszystko ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 13:21

  • zeberka2018 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie rozwazaliscie testow nipt? czemu od razu amnio?

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taką propozycję dostałam od lekarki, która badała mnie w szpitalu.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecic rewelacyjnego genetyka od trudnych przypadkow z Łodzi.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, zaprosiłam Cię do przyjaciółek, napisz do mnie prosze priv.

  • zeberka2018 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    Taką propozycję dostałam od lekarkz i, która badała mnie w szpitalu.

    tez chcialabym podpytac o tego genetyka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ