X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zmienne tętno 22tc NORMALNE?
Odpowiedz

Zmienne tętno 22tc NORMALNE?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam na wizycie, lekarz musiał pobudzić maleństwo nie "złapał" od razu tętna. Poruszył mi brzuszkiem, po czym sprawdził jeszcze 3 razy i za każdym już razem było już średnio 15o. Uspokajał, że wszystko w porządku i czasami tak się dzieje, gdy dziecko nie jest akurat aktywne.
    Mimo wszystko jestem pełna obaw :(

    Czy któraś z Was słyszała o podobnej sytuacji, bądź ma możliwość zapytać swojego ginekologa?

    akeus65glbn43a50.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 6 listopada 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ale jaka była pierwsza wartość? Lekarz łapał tętno na ktg? U mnie też się zdarzało, nawet w bardziej zaawansowanej ciąży, że ktg nie łapało tętna, trzeba było poszukać, spokojnie :).

  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Martynika za odpowiedź, uspokoiłaś mnie trochę :) Tętno badane podczas rutynowej wizyty z USG. Na początku się nie zorientowałam o co chodzi złapał serduszko, uderzenie i po nim przestało być słychać, myślałam, że dziecko się ruszyło i "uciekło" ale lekarz zaczął mnie uspokajać, że tak się może dziać i poruszał brzuszkiem po czym złapał tętno jeszcze raz, i jeszcze raz i już było jak powinno.

    Wśród znajomych, również tych internetowych ostatnio dużo słyszę o poronieniach i porodach martwych dzieci :( już poprostu ciągle się martwię każdym bólem, ukłuciem itd. W pierwszej ciąży nie dolegało mi totalnie nic, pełna sił byłam bardzo aktywna, teraz to istne przeciwieństwo.. ciągle coś dolega uhh a jeszcze 4 miesiące, oby tylko szczęśliwie dotrwać i urodzić.

    akeus65glbn43a50.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ