X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności antybiotyk,a brak wzrostu temperatury

antybiotyk,a brak wzrostu temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewimob Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:19

      /  Zgłoś
    Drugi miesiąc biorę Clostilbegyt po 1/2 tabletki. W poprzednim cyklu owulacja wystąpiła.W tym musiałam brać antybiotyk(zinnat 500) akurat przed owulacją. Monitoring owulacji pokazywał pięknie dojrzewające jajeczko, a potem chwilę po jego pęknięciu.Natomiast w temperaturze brak zauważalnego charakterystycznego skoku temperatury. Dodam, że wykluczono u mnie PCOS, a jajowody mam drożne. W dniu pęknięcia pęcherzyka odczuwałam silny ból w lewym jajniku. Czy jest możliwe, że owulacja była, tylko z powodu antybiotyku temperatura była zaburzona? Czy też oznacza to pusty pęcherzyk Graffa?

    Cigaretta, Mama_Ali, IGA lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ