X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

badania po poronieniach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bursztynek Nowa
    Postów: 1 24

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:19

      /  Zgłoś
    Jestem po dwóch poronieniach z partnerem 8tc 2013 i 7tc 2014.Oboje mamy dzieci z innych związków).Lekarz zlecił mi badanie na toksoplazmozę,hormon tarczycy i kariotypy,wszystkie wyniki są prawidłowe.Od około roku mam plamienia na kilka dni przed miesiączką.Przyjmowałam lutenyl w drugiej fazie cyklu,pomógł,lecz w kojejnych 2 cyklach lekarz zalecił po pół tabletki,co już się nie sprawdziło.Nie chce zlecić badań hormonalnychmCzy niski poziom progesteronu może być przyczyną poronień?

    demi_01, Martoszka, Erl, Katiana, aaagaaatka, walkie talkie, enines, Flamenca, Ewka24, Neka, chomiczka, staraczka85, Karmelek211, MagSz, november123, Tulisia, benitka, kehlana_miyu, lucy1983, Mysia 15, asik09, natalia2015, Jus1985, Arwi lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:06

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, poziom progesteronu może mieć wpływ na występowanie poronień, ale jest to mało prawdopodobne. Utraty ciąży mogą mieć wiele przyczyn – taka sytuacja wymaga kompleksowej, szerokiej diagnostyki i konsultacji specjalistycznej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ