X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Cieńsze endometrium po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:23

      /  Zgłoś
    Pierwsze USG miałam 12 dc i endometrium mialo 9,4 mm.

    Na kolejnym badaniu, 19 dc - ma 8,7 mm.
    Wydaje mi się, że powinno być więcej, bo powinno się szykować na przyjęcie zapłodnionego jaja. Prawda?

    Czy świadczy to o jakiejś nieprawidłowości? Jeśli tak to jakiej i czy można coś z tym zrobić?

    Na drugim USG, tj. 19 dc ujawnij się drugi dojrzewający pęcherzyk, którego wcześniej nie było (w drugim jajniku).

    Czy on mógł spowodować, że endometrium zrobiło się cieńsze?

    Anna255, Milady, Natka-77, aisza, Lucky, emii, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:10

      /  Zgłoś
    Bazując na Pani opisie, śluzówka wydaje się prawidłowa. W przypadku drugiego Pani pytanie, nie, pęcherzyk nie spowodował zmiany.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ