Clostylgebyt + progynova

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Lajni85 Autorytet
  Postów: 453 416

  Wysłany: 9 października 2018, 22:06

    /  Zgłoś
  Witam, mam 33 lata. Od półtora roku staramy się o dziecko. Amh powyżej 4. Na początku podwyższony poziom androstendionu i kortyzol, teraz w normie. Biorę pabi-dexamethason 500mg pół tab co 2 dzień. Nie mam wykształconego jednego płata tarczycy, biorę euthyrox 50 (Tsh pomiędzy 1 a 2). Biorę też glucophage 750, jestem na granicy insulinoopornosci (waga 55kg, wzrost 165cm). Mam również ukryty pcos z cyklami bezowulacyjnymi. Jestem po 3 miesiącach stymulacji (w ostatnich 2 mies. była owulacja. Brałam clostylgebyt 2-6 dc 2xdziennie, progynova 7-12 dc, duphaston 18-25dc. Pęcherzyki w normie, endo prawidłowe. Zauważyłam, że po clo wystąpił śluz natomiast po ok. 2 dniach brania progynovy praktycznie go nie było... Po odstawieniu progynovy pojawia się. Czy tak powinno być? Mój mąż nie był na badaniach, poniewaz lekarz nie widzi takiej potrzeby. Czy zrobić je na własną rękę? I czy powinnam brać tak dużo leków? Jeden z nich powoduje coraz więcej odbarwien na ciele... Proszę o odpowiedź bo nie wiem co robić.. Teraz mam miesiąc przerwy a potem mam znowu wrócić do zestawu clostylgebyt plus progynova

  21.02 - beta 34/25.02 - beta 168,2/27.02 - beta 563,1 <3

  w57vdqk3fasye0li.png
 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 17 października 2018, 10:47

    /  Zgłoś
  Badanie nasienia jest konieczne. Niepłodność dotyczy w takim samym stopniu kobiet i mężczyzn. Ja nie stosuję Progynovy w trakcjie stymulacji owulacji.

  Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 23 października 2018, 13:01

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)