Forum > Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności > Czy śluz płodny też może być wrogi dla plemników?
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej

Czy śluz płodny też może być wrogi dla plemników?

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

mikka86
Przyjaciółka
28

Wysłany: 17 października, 09:57
(2) | Zgłoś
Staram się o ciąże od 8 miesięcy,jak narazie bez rezultatu,zrobiliśmy badania zarówno partner jak i ja jesteśmy teoretycznie zdrowi, moje badania hormonalne dobre, narządy rodne w porządku,hormonalnie też ,cykle reguralne średnio co 24-25 dni ,w każdym cyklu owulacja,partner bardzo dobre wyniki nasienia. Lekarz stwierdził że pozostaje tylko badanie na wrogi śluz,jednak ja obserwuje u siebie płodny śluz w okolicach owulacji czyli ten wodnisty lub rozciągliwy i stąd moje pytanie czy jeśli był by wrogi śluz to tego śluzu płodnego wcale by nie było,czy w tym płodnym śluzie też mogą być jakieś związki,które szybko niszczą plemniki i mimo że jest płodny to też może uniemożliwiać plemnikom dotarcie do jajeczka?

Bellakawa, Fuma Foch lubią tę wiadomość

f2w39jcg5brotr42.png

Ekspert

dr n. med. Beata Makowska

Wysłany: 24 października, 08:42
(0) | Zgłoś
Gołym okiem nie da się określić, czy w śluzie nie znajdują się przeciwciała przeciwplemnikowe. Wykonanie testu na wrogość śluzu to dobry pomysł.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)