X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Czy śluz płodny też może być wrogi dla plemników?

Czy śluz płodny też może być wrogi dla plemników?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 października 2018, 09:57

      /  Zgłoś
    Staram się o ciąże od 8 miesięcy,jak narazie bez rezultatu,zrobiliśmy badania zarówno partner jak i ja jesteśmy teoretycznie zdrowi, moje badania hormonalne dobre, narządy rodne w porządku,hormonalnie też ,cykle reguralne średnio co 24-25 dni ,w każdym cyklu owulacja,partner bardzo dobre wyniki nasienia. Lekarz stwierdził że pozostaje tylko badanie na wrogi śluz,jednak ja obserwuje u siebie płodny śluz w okolicach owulacji czyli ten wodnisty lub rozciągliwy i stąd moje pytanie czy jeśli był by wrogi śluz to tego śluzu płodnego wcale by nie było,czy w tym płodnym śluzie też mogą być jakieś związki,które szybko niszczą plemniki i mimo że jest płodny to też może uniemożliwiać plemnikom dotarcie do jajeczka?

    Bellakawa, Fuma Foch lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:42

      /  Zgłoś
    Gołym okiem nie da się określić, czy w śluzie nie znajdują się przeciwciała przeciwplemnikowe. Wykonanie testu na wrogość śluzu to dobry pomysł.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ