X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Dziecko po 30tce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jezabelka Debiutantka
    Postów: 10 38

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:29

      /  Zgłoś
    Bardzo chcialabym miec dziecko a czas biegnie nieublaganie. Mam 35 lat na dodatek tylko jeden jajnik, pochwice, nadzerke a do tego podejrzenie zapalenia przydatkow... i bardzo slaby stan psychiczny z tych powodow. Boje sie ze lekarze w mojej okolicy nie zrozumieja najwiekszego mojego problemu tj. brak mozliwosci naturalnego zaplodnienia ( pochwica) zwlaszcza ze w calej tej "dziwnosci" mamstalego partnera. Jakie mam szanse na zaplodnienie przy interwencji lekarza; czy jakakolwiek klinika moze nam zaoferowac pomoc ; czy jes mozliwosc przeprowadzenia inseminacji domacicznej nasieniem partnera- jesli jakikolwiek lekarz bedzie w stanie nas zakwalifikowac ?

    justa1234, Caroline, Viki!, strumyk, mik82, Lemon_drop, Zireael, Mimbla, vintoyra, majeczka8, Saramago, wisienka, paaulla84, Asiak, Mysia 15, Eavonne, motylek000, gosia81 lubią tę wiadomość

    40+
    Jeden jajnik
    Endometrioza
    Niedokrwistość złośliwa ( Adisona Biermera)
    Trombofilia
    Mutacja genu MTHFR
    Nadciśnienie tętnicze - ryzyko preeklampsji

    11.2018 -10 t.c. ciąża biochemiczna
    12.2019 - 9 t.c. ciąża biochemiczna

    08.2020 -AMH 0.882ng/ml, kwalifikacja do IVF
    12.2020 torbiel , AMH 0.096ng/ml, 5% szans na IVF :(
    decyzja o AZ:
    06.2021 transfer ❄️ 4.2.3, Beta 0
    09.2021 transfer ❄️ 2.1.1, Beta 0

    07.2022 histeroskopia, endometrial scratching
    08.2022 transfer ❄️ 4.1.1 + kleik

    10dpt- beta 456
    15dpt- beta 6112
    16dpt- jest pęcherzyk z zarodkiem
    29dpt- jest ❤️ , CRL 0.95cm
    10tc- CRL 3.16cm, moja morfologia, mocz- wzorowo
    13tc- prenatalne, USG i Pappa ok CRL 6.34cm
    14tc- CRL 9.8cm wszystko ok ❤️, morfologia, mocz wzorowo
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:43

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, rozumiem Pani obawy, jednak jak najbardziej może Pani liczyć na pomoc. W celu zaplanowania optymalnego leczenia, konieczne jest wykonanie badań Pani i Pani partnera, przeprowadzenie szczegółowego wywiadu i analiza Pani przypadku. Jeśli chciałaby się Pani skonsultować, w Klinice we Wrocławiu jest obecnie możliwość odbycia bezpłatnej wizyty.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ