X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

endometrioza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • salamandra Nowa
    Postów: 2 10

    Wysłany: 26 lutego 2015, 14:37

      /  Zgłoś
    czy warto podejmować stymulację (nie pękające pęcherzyki)? jaka jest szansa? ile razy można być stymulowanym? dodam że miałam już laparotomię i laparoskopię z powodu torbieli endometrialnych.Wszystkie badania w normie + badanie nasienia też dobre
    mam 26 lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 17:34

    scarllet, sonia86, Lili, Saramago, mrth666, Anuszka, HaLi, ewik123, Karolka89 lubią tę wiadomość

    salamandra
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:09

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytania, bez możliwości zapoznania się z Pani wynikami i charakterystyką sytuacji. Sugerowałbym poszerzenie diagnostyki w kierunku przyczyn niepłodności (np. AMH) i unikanie zabiegów operacyjnych, ze względu na ryzyko utraty rezerwy jajnikowej w ich wyniku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ