X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:30

      /  Zgłoś
    Co może być przyczyną cienkiego endometrium? 5mm 2 dni przed owulacją. Przeważnie co cykl (usg). Okresy strasznie skąpe (plamienia). Mam potwierdzona owulacje, progesteron piękny zawsze 20-25. Cykle 29-32 dni. Pecherzyki pekają ok. 22 mm. Wg badań hormonów pcos (lh/fsh=1,8) i wg usg też.
    Staramy się doktorze ok. 2 lat o dziecko, mam unormowane TSH (1,5 choruje na hashimoto i niedoczynnosc, biore eutyrox 88), prolaktyna unormowana (PRL 5, choruje na hiperprolaktynemie, biore bromegron 0,5 tab.), oprócz tego biorę metformax 2x850 bo mam IO. Mam też trombofilię wrodzoną (Leiden hetero), Pai hetero oraz Mthfr 1298 hetero. Biorę acard 1x75mg. Czy mogę brać w przypadku trombofilii estrofem na endometrium?
    Jajowody drożne. Nasienie ok.

    KoniczynkaNaSzczęście, sylwia80, Paula 90, AgnieszkaH, Esperanza Mia, Isia1986 lubią tę wiadomość

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:55

      /  Zgłoś
    Taki przypadek nie może być omawiany internetowo. Wymaga starannej analizy przez specjalistę, który ostatecznie weźmie odpowiedzialność za przygotowany schemat leczenia.

    golonat, Jeheria lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ