• AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Bellakawa Znajoma
  Postów: 26 29

  Wysłany: 12 lipca 2018, 08:54

    /  Zgłoś
  Dzień dobry.
  Chciałabym zapytać czy faktycznie suplementacja Q10 może poprawić jakość komórek jajowych. Jeżeli tak, to w jakich dawkach powinien być przyjmowany i w jakiej postaci: ubichinol/ubichinon. Czy do tego coś jeszcze powinno się zażywać?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Bea77_2, Hera39, kruk.ania, AniaT, emilanka, Lil_m, 4me, JaHania, Sansivieria, sylwia80, amica, monik123, ann'86, Karolcia89, Paula83, Evi38, Gaudianna, demelza, Evli, niezapominajka2017, Klara Wysocka, Taka_Babka, Niezapominajka5, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

 • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

  Wysłany: 28 lipca 2018, 20:50

    /  Zgłoś
  Suplementacja jest ważna dla każdego człowieka. Tym bardziej dla takiego, którego organizm nieco szwankuje. Jak najbardziej powinna Pani brać Q10 w dawce 100-200 mg plus jakiś preparat multiwitaminowy. Ubichinol lepiej się wchłania, ale też jest droższy.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)