Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Której z Was testy owulacyjne pomogły zjść w ciążę? Czy sa skuteczne?

Której z Was testy owulacyjne pomogły zjść w ciążę? Czy sa skuteczne?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • mysia89 Autorytet
  Postów: 316 105

  Wysłany: 8 marca 2016, 10:49

    /  Zgłoś
  Witam wszystkie staraczki:) Ponieważ nie znalazłam takiego wątku, postanowiłam stworzyc nowy. Chce wypróbowac testy owulcyjne ale chciałabym poznac opinie osób które juz z nich korzystały. Więc ponawiam pytanie tak jak w temacie, Czy Wam testy pomogły w zajściu w ciążę? Czy sa one skuteczne?

  annkaa, Truskawka2020 lubią tę wiadomość

  myśka
  be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego