Nieudane IVF? Czas na nowy plan.

Zatrzymaj się zanim spróbujesz kolejny raz. Zyskaj ekspercką analizę dotychczasowego leczenia i konkretne zalecenia. Wróć silniejsza.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

nerwica a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 19:43

      /  Zgłoś
    Witam, ponad pół roku temu zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową, a jeszcze wczesniej niedoczynnosc tarczycy, obecnie biore eythyrox 25 i pramolan 4 tabletki dziennie, jak powinnam rozpocząc starania o dziecko, dodam ze nie rozmawialam o tym jeszcze z psychiatra, pierwsza ciąże ( 5lat temu) poronilam,

    Anatolka, justa1234, nick nieaktualny, Lili, rotaszek, kasia851229, bąbel, sonia86, dżona, nick nieaktualny, fresa, nick nieaktualny, motylek000 lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:44

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, decyzja o staraniach o potomstwo jest niezwykle poważna. Przed jej podjęciem istotne jest uporządkowanie spraw związanych z kondycją psychiczną, stad konsultacja z Pani lekarzem psychiatrą wydaje się wskazana. Zanim rozpocznie Pani starania o dziecko, warto udać się do ginekologa, by ocenił stan Pani zdrowia oraz ewentualnie zalecił właściwy sposób dbania o siebie przed ciążą i w jej trakcie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ