X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

nieplodnosc meska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:34

      /  Zgłoś
    Witam mam pytanie odnosnie bardzo slabego nasienia meza. W wynikach wyszko ze tylko 2% nasienia jest dobra. Czy jest mozliwosc jakimis lekami podniesienia poprawy nasienia?

    Eniula, dorciab3, magdaP82, mama2929, Ola_Ola, czekoladka, apolonia77, BATTINKA, mażona, munirka, kasiakasia11, Kala 1980, Ania1986, Libra, staraczka85, amygdala, kookana1987, Marta_NE, Ania_84, Stokrotka79, dania, emotikona, emotikona, Butter, rybka lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:15

      /  Zgłoś
    Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie – podała Pani zbyt mało informacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ