X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Nieprawidłowy wygląd pęcherzyka ?

Nieprawidłowy wygląd pęcherzyka ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:01

      /  Zgłoś
    Witam panie dr
    choruje na pcos
    to mój 4 cykl z CLo 2x1 w 13 dc pęcherzyk mial 15 mm ale lekarz uznał ze jest nieprawidłowej budowy widoczna byla jakby bruzda na nim
    http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/540/rZzbyO.jpg
    czy pęcherzyk widoczny na USG jest nieprawidłowej budowy ( "bruzda na pęcherzyku") czy mógł to byc wzgórek jajonośny???

    lekarz zalecił wstrzymać się ze staraniami w tym cyklu i tak też zrobiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 20:03

    niesmialamloda87, jagababa, olszewska, paulinapau, Natka098, pabelka88, Jokaa, tulipanna, XxMoniaXx, kapturnica, scarllet, llallka, Maciejka, pragnaca dzidziusia, betii, Nytusia84, Milady, Malina_88, MiSia :), aszka, Anatolka, Helen, Another, bella84, motylek32 lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:38

      /  Zgłoś
    Ze względu na słabą jakość obrazu, na podstawie załączonego zdjęcia nie jestem w stanie wyciągnąć żadnych wniosków. Kształt pęcherzyka nie ma znaczenia w stosunku do jego zawartości. W razie wątpliwości, czy jest to rzeczywiście rosnący pęcherzyk, wskazane jest badanie estradiolu, LH i progesteronu oraz wyciągniecie wniosków z tych badań.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ