X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 11 lipca 2018, 20:47

      /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Moje Miesiączki wystwpuja co 25-26 dni
    Owulacja zawsze 12/13 dzień cyklu
    Starania od ponad roku, bez rezultatu
    Badanie hormonów - wyniki pozytywne
    Wspomaganie Angus Castus + witaminy
    W dzień owulacji krwawienie owulacyjnych , stosunek i potem jeszcze na drugi dzień również ale do rzeczy.

    3go dnia od owulacji zaczęłam lekko krwawić - krew czerwona jasna.
    Na drugi dzień lekko plamić a wieczorem bardzo brunatny śluz ale mało. Na zagnieżdżenie za wcześnie i na miesiączkę . Po owulacji również już jestem . W czym tkwi problem ? Może jest to normalne takie krwawienie srodcykkiczne ?? Chociaż w poprzednim miesiącu również zaczęłaDzień dobry.
    Moje Miesiączki wystwpuja co 25-26 dni
    Owulacja zawsze 12/13 dzień cyklu
    Starania od ponad roku, bez rezultatu
    Badanie hormonów - wyniki pozytywne
    Wspomaganie Angus Castus + witaminy
    W dzień owulacji krwawienie owulacyjnych , stosunek i potem jeszcze na drugi dzień również ale do rzeczy.

    3go dnia od owulacji zaczęłam lekko krwawić - krew czerwona jasna.
    Na drugi dzień lekko plamić a wieczorem bardzo brunatny śluz ale mało. Na zagnieżdżenie za wcześnie i na miesiączkę . Po owulacji również już jestem . W czym tkwi problem ? Może jest to normalne takie krwawienie srodcykkiczne ?? Chociaż w poprzednim miesiącu również zaczęłam plamić ale dopiero 9 dnia po owulacji.

  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 28 lipca 2018, 20:51

      /  Zgłoś
    U niektórych pacjentek występują krwawienie okołoowulacyjne. Niestety nie mam wglądu w Pani badania, również nie pisze Pani na jakiej podstawie potwierdzone są owulacje. Z opisu Pani sytuacji wynika, że jest jakiś problem. Ale bez przejrzenia wyników nie jestem w stanie pomóc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ