X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Po udrażnianiu i plastyce jajiwodu

Po udrażnianiu i plastyce jajiwodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aniela87 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:39

      /  Zgłoś
    Witam jestem po laparoskopi (5dzien) na ktorej sorawdzono drożność i udrozniono mi prawy jajowod wykonano plastyke , i usunięto torbiel z banki jajnika , wiem ze powinno boleć ale moje oytanie jak dlugo bd odczuwalny bol, szczypanie, ciągnięcie po zabiegu dodam iz nie jestem moekka na bol bo w szpitalu wstalam na drugi.dzien po zabiegu nie uzalajac sie ze boli, nie chce sie zamartwiac czy wszystko dobrze a moze cos zle zeboli ciagnie itp , czy moga wystąpić plamienia ,co mozna robic co nie jak postepowac po zabiegu , glownie leze, wszystko powoli bez gwaltownych ruchow , nie dzwigam itd uwazam na siebieProsze o radę :):)

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    Aniela87
  • dr n. med. Andrzej Rogoza Ekspert

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:57

      /  Zgłoś
    Zabieg mógł być dość rozległy - to może być przyczyna dolegliwości. Myślę, ze w ciągu tygodnia bóle ustąpią..Zaleca się wypoczynkowy tryb życia do miesiączki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ