Forum > Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności > poronienie samoistne,duphaston a brak okresu
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę

poronienie samoistne,duphaston a brak okresu

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

olgaef
Nowa
5

Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:24
(5) | Zgłoś
Czesc,jestem nowa na forum,stad zakladam nowy watek poniewaz trudno jest mi znalezc informacje ktore mnie interesuja lub podobna sytuacje do mojej.

W styczniu na wizycie u mojego ginekologa okazalo sie ze mam torbiel,dostalam luteine na wywolanie okresu,miesiaczka nie pojawila sie bo okazalo sie ze bylam w ciazy ktora poronilam w marcu(8 tydzien).Wszytsko samo sie oczyscilo,dostalam duphaston na wywolanie okresu,bralam go od 15 dnia po zakonczeniu krawienia poronnego przez 10 dni.Dzisiaj mija 14 dzien od odstawienia tabletek a ja nadal nie dostalam okresu.Bola mnie piersi,sa nabrzmiale,testy negatywne.Za kilka dni ide do lekarza lecz bardzo sie martwie co moze byc nie tak..wiem ze moj ogranizm duzo przeszedl i zmiany hormonale zrobily swoje,czy ktoras miala podobna sytuacje?

Strazaczka1990, katii1984, kamila111, Ikarzyca, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)