X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności poronienie samoistne,duphaston a brak okresu

poronienie samoistne,duphaston a brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olgaef Nowa
    Postów: 1 5

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:24

      /  Zgłoś
    Czesc,jestem nowa na forum,stad zakladam nowy watek poniewaz trudno jest mi znalezc informacje ktore mnie interesuja lub podobna sytuacje do mojej.

    W styczniu na wizycie u mojego ginekologa okazalo sie ze mam torbiel,dostalam luteine na wywolanie okresu,miesiaczka nie pojawila sie bo okazalo sie ze bylam w ciazy ktora poronilam w marcu(8 tydzien).Wszytsko samo sie oczyscilo,dostalam duphaston na wywolanie okresu,bralam go od 15 dnia po zakonczeniu krawienia poronnego przez 10 dni.Dzisiaj mija 14 dzien od odstawienia tabletek a ja nadal nie dostalam okresu.Bola mnie piersi,sa nabrzmiale,testy negatywne.Za kilka dni ide do lekarza lecz bardzo sie martwie co moze byc nie tak..wiem ze moj ogranizm duzo przeszedl i zmiany hormonale zrobily swoje,czy ktoras miala podobna sytuacje?

    Strazaczka1990, katii1984, kamila111, Ikarzyca, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ