X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Poziom witaminy E

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 08:55

      /  Zgłoś
    Witam,


    Wczoraj odebralam wyniki badan krwii I generalnie wszystko jest ok ale Moj poziom witaminy E jest poza Norma (nie biore zadnych suplementow z vit E w skladzie) I zastanawiam sie jak bardzo zle jest ze mam hipervitaminoze tejze witaminy. Ponizej poddaje Moj wynik jak I norme labolatoryjna mojego szpitala

    Vitamin E 45.6 umol/L (12-42).

    Z gory dziekuje za odpowiedz

    Anuśla, Bellakawa, Isia1986, Oryginalnynick lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ