Problemy po Depo Provera

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • OjMaryś Autorytet
  Postów: 780 633

  Wysłany: 17 grudnia 2016, 11:48

    /  Zgłoś
  W 2013r urodzilam dziecko po porodzie lekarz zalecił mi zastrzyk antykoncepcyjny. Brałam ten zastrzyk co 3mies przez rok, pozniej rok na plastrach Evra i znów wróciłam do zastrzyków. Ostatni zastrzyk był w Grudniu 2015. Mam bardzo nieregularne cykle najkrotsze to 17dni najdluzsze ponad 40. Pytanie brzmi jak długo organizm dochodzi do normy po tal dlugiej antykoncepcji i czy to może być przyczyną moich niepowodzeń. Wyniki usg, cytologi w normie. Na zadne specjalistyczne nigdy jie dostalam skierowania. Lelarz stwierdzil ze w tak mlodym wieku sa one niepotrzebne(mam23lata)
  Proszę o pomoc. Co mam zrobić, jakie kroki podjąć aby starania przyniosły wymarzony efekt.

  kiniusia00, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  f2w3skjood9muy2d.png
  https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego