X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Problemy po Depo Provera

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 11:48

      /  Zgłoś
    W 2013r urodzilam dziecko po porodzie lekarz zalecił mi zastrzyk antykoncepcyjny. Brałam ten zastrzyk co 3mies przez rok, pozniej rok na plastrach Evra i znów wróciłam do zastrzyków. Ostatni zastrzyk był w Grudniu 2015. Mam bardzo nieregularne cykle najkrotsze to 17dni najdluzsze ponad 40. Pytanie brzmi jak długo organizm dochodzi do normy po tal dlugiej antykoncepcji i czy to może być przyczyną moich niepowodzeń. Wyniki usg, cytologi w normie. Na zadne specjalistyczne nigdy jie dostalam skierowania. Lelarz stwierdzil ze w tak mlodym wieku sa one niepotrzebne(mam23lata)
    Proszę o pomoc. Co mam zrobić, jakie kroki podjąć aby starania przyniosły wymarzony efekt.

    kiniusia00, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ