X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Problemy po Depo Provera

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 11:48

      /  Zgłoś
    W 2013r urodzilam dziecko po porodzie lekarz zalecił mi zastrzyk antykoncepcyjny. Brałam ten zastrzyk co 3mies przez rok, pozniej rok na plastrach Evra i znów wróciłam do zastrzyków. Ostatni zastrzyk był w Grudniu 2015. Mam bardzo nieregularne cykle najkrotsze to 17dni najdluzsze ponad 40. Pytanie brzmi jak długo organizm dochodzi do normy po tal dlugiej antykoncepcji i czy to może być przyczyną moich niepowodzeń. Wyniki usg, cytologi w normie. Na zadne specjalistyczne nigdy jie dostalam skierowania. Lelarz stwierdzil ze w tak mlodym wieku sa one niepotrzebne(mam23lata)
    Proszę o pomoc. Co mam zrobić, jakie kroki podjąć aby starania przyniosły wymarzony efekt.

    kiniusia00, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ