X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

wyniki badań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AGness35 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 3 listopada 2018, 17:13

      /  Zgłoś
    Witam ,mam 39 lat i staram się o pierwsze dziecko,narazie bezskutecznie,mąż ma dobre wyniki,podaję swoje wstepne wyniki i pytanie z z takimi wynikami mam szanse na naturalne zapłodnienie i w tym wieku ;)
    Estradiol 48,5 pg/ml
    FSH 10.6 U/I
    Prolaktyna qlU/ml
    AMH 0,73
    Witamina 25-OH d3 42.2 ng/ml

    Bellakawa, mala154, Marianka@87 lubią tę wiadomość

    Agnesss
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ