X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Zabieg na szyjce (HPV) a śluz plodny

Zabieg na szyjce (HPV) a śluz plodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:08

      /  Zgłoś
    Witajcie
    W 2014 roku mialam zabieg na szyjce macicy
    poniewaz na cytologii wyszlo mi HPV LSIL1 jak dobrze pamietam. Zrobiony mi wtedy zabieg polegajacy na usunieciu z szyjki macicy ognisk tego wirusa. Sam zabieg byl szybki i bezbolesny, wszystkie kontrole po byly w porzadku, ze szyjka sie ladnie zagioila.
    Teraz gdy zaczelam sie starac o dziecko zauwazylam ze bardzo dawno u siebie nie widzialam sluzu plodnego.

    Czy zabieg na szyjce mogl wplynac na prace gruczolow ktore odpowiadaja za produkcje tego śluzu i wtedy zadnej wiesiołki czy siemie lniane nie pomoze?

    🤰🏻♥️👰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ