Zamrożone nasienie 15lat temu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Patryniak Debiutantka
  Postów: 12 4

  Wysłany: 3 listopada 2018, 23:02

    /  Zgłoś
  Mój mąż w wieku 15 lat zachorował na nowotwór (ziarnicę) przeszedł chemioterapię i radioterapię. Przez jakieś 6 miesięcy staraliśmy się zajść w ciąże niestety się nie udało, postanowiliśmy wiec ze zbadamy nasienie. Nie wiedzieliśmy jakie mogą być wyniki ale z tylu głowy był fakt ze ma nasienie zamrożone w razie gdyby jego plemniki uległy zniszczeniu przez leczenie choroby. Zacznę od wyniku badania, niestety są słabiutkie plemników mniej niż 1ml. 33 % ruchliwych wolno , 66% nieruchliwych, nasienie przezroczyste o zwiększonej lepkości. Wizytę u lekarza mamy jeszcze przed sobą. Okazało się jeszcze ze bank nasienia w którym były zamrożone plemniki męża zlikwidowali i moje pytanie teraz co stało się z tym nasieniem ? Czy jest szansa ze ono gdzieś zostało przeniesione do innego banku nasienia ?
  A drugie pytanie czy możliwa jest jednak poprawa plemników męża farmakologicznie żeby doszło do zapłodnienia naturalnie?

  EwaPawlik, Anuśla, jjm, PJUR lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)