Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej

Zamrożone nasienie 15lat temu

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Patryniak
Debiutantka
Postów: 7
3

Wysłany: 3 listopada 2018, 23:02
(3) | Zgłoś
Mój mąż w wieku 15 lat zachorował na nowotwór (ziarnicę) przeszedł chemioterapię i radioterapię. Przez jakieś 6 miesięcy staraliśmy się zajść w ciąże niestety się nie udało, postanowiliśmy wiec ze zbadamy nasienie. Nie wiedzieliśmy jakie mogą być wyniki ale z tylu głowy był fakt ze ma nasienie zamrożone w razie gdyby jego plemniki uległy zniszczeniu przez leczenie choroby. Zacznę od wyniku badania, niestety są słabiutkie plemników mniej niż 1ml. 33 % ruchliwych wolno , 66% nieruchliwych, nasienie przezroczyste o zwiększonej lepkości. Wizytę u lekarza mamy jeszcze przed sobą. Okazało się jeszcze ze bank nasienia w którym były zamrożone plemniki męża zlikwidowali i moje pytanie teraz co stało się z tym nasieniem ? Czy jest szansa ze ono gdzieś zostało przeniesione do innego banku nasienia ?
A drugie pytanie czy możliwa jest jednak poprawa plemników męża farmakologicznie żeby doszło do zapłodnienia naturalnie?

EwaPawlik, Anuśla, jjm lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

  • wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)