Walentynki w OvuFriend!

Aktywuj abonament OvuFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!


Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum > Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem > Druga faza cyklu w cyklach stymulowanych
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę

Druga faza cyklu w cyklach stymulowanych

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

zaczar♥wana
Debiutantka
Postów: 15
20

Wysłany: 3 marca 2015, 10:31
(18) | Zgłoś
Mam za sobą dwie nieudane inseminacje oraz jedno in vitro, przed którymi przeszłam wszystkie wymagane badania łącznie z histeroskopią, diagnoza to niepłodność idiopatyczna oraz niskie amh- 0,8. Nie mam problemu z uzyskaniem dojrzałych komórek podczas stymulacji i w in vitro miałam zarodki, zostały mi podane dwa na embrio glue,niestety żaden nie zagnieździł się. Z grubością endometrium nie mam problemu, jest zawsze odpowiednie. Mam pytanie- jakie badania mogą wykazać problem z zagnieżdżeniem, jeśli go mam i czy fakt, iż zaledwie parę dni (3-5) po owulacji/punkcji odczuwam bóle miesiączkowe może wskazywać na problem w tym temacie- cykl mój trwa 29 dni, faza lutealna 14 dni.

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 marca 2015, 10:03

Anatolka, freya, holly golightly, Tosia 1981, justa1234, 19ilonka87, Asiak, Maciejka, Beata.D, SuSie, Anna255, gabi544, kotkapc, Martyna, margo001, jupiter, monik, Blondik lubią tę wiadomość


Ekspert

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

Wysłany: 11 marca 2015, 09:37
(2) | Zgłoś
Zazwyczaj ponad 80% wszystkich zaburzeń implantacji związanych jest z wadami genetycznymi zarodków. Co więcej ilość zaburzeń wzrasta wraz z wiekiem kobiety oraz spadkiem poziomu AMH czyli rezerwy jajnikowej. Być może w Państwa przypadku konieczne będzie rozważenie specjalistycznej diagnostyki preimplantacyjnej PGD, jednoznaczna ocena wymaga jednak bardziej szczegółowej analizy. Jeśli chciałaby się Pani skonsultować, obecnie pierwsza wizyta w Klinice we Wrocławiu jest bezpłatna.

Anna255, holly golightly lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

  • wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)