X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

gdzie szukać pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 17ona Nowa
    Postów: 1 5

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:53

      /  Zgłoś
    witam,
    bardzo proszę o pomoc. Do jakiej kliniki zapisać się na rządowy program leczenia niepłodności ?
    Mieszkam w okolicach Lublina. Czy do Lublina, czy szukać poza województwem? Niektórzy polecaja Białystok klinikę Bocian, inni Warszawę. Dodam, że mam 39 lat. Jestem własnie po nieudanej próbie I inseminacji. Chciałabym przystąpić do kliniki w której mają doświadczenie potwierdzone wynikiem urodzeń. Choć wiem, ze statystyki są jakie są, mój wiek również nie napawa optymizmem. Ale wszystkie badania mamy zrobione. Wszystkie są prawdłowe. A ciąży brak od 5 lat.
    Proszę o sugestie za które z góry dziekuję.

    justa1234, sedinum82, kasia851229, Maciejka, Betti83 lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:38

      /  Zgłoś
    Mogę polecić Pani klinikę Invicta w Warszawie, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu pacjentek w podobnej do Pani sytuacji oraz umożliwia dostęp do procedur, które w takich przypadkach mogą zwiększać szanse na powodzenie leczenia (np. PGD NGS).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ