Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Mutacja w genie MTHFR C/T i A/C a ciaża

Mutacja w genie MTHFR C/T i A/C a ciaża

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Marta84 Nowa
  Postów: 3 11

  Wysłany: 24 lutego 2015, 00:38

    /  Zgłoś
  Miałam ostatnio zrobione badania kariotyp +niepłodność żeńska.Wynik:stwierdzono wzrost ryzyka wystapnienia hiperhomocysteinemii (15-30umol/l) stwierdzono nosicielstwo genotypu C/T polimorfizmu C677T oraz A/C A1298C.Proszę mi powiedzieć czy z takimi wynikami mam szansę na zajśćie w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka?Dodam że razem z mężem staramy się o dziecko od 6 lat,jesteśmy po jednej próbie inseminacji i po jednym in vitro (nie udane).Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam serdecznie.Marta.

  solania, wisienka, walkie talkie, Anna255, Zireael, Mimbla, zoe31, jupiter, freya, hajka, kaloryferka lubią tę wiadomość

 • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

  Wysłany: 11 marca 2015, 09:38

    /  Zgłoś
  Tak – ma Pani szansę a urodzenie zdrowego dziecka. Nawet przy zwiększonym ryzyku poronień, przy prawidłowej suplementacji, Pani szanse nie powinny się różnić znacząco od szans osób bez mutacji. Jeśli chciałaby się Pani skonsultować, w Klinice we Wrocławiu pierwsza wizyta jest bezpłatna.

  Anna255 lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)