Forum > Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem > Mutacja w genie MTHFR C/T i A/C a ciaża
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę

Mutacja w genie MTHFR C/T i A/C a ciaża

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Marta84
Nowa
11

Wysłany: 24 lutego 2015, 00:38
(11) | Zgłoś
Miałam ostatnio zrobione badania kariotyp +niepłodność żeńska.Wynik:stwierdzono wzrost ryzyka wystapnienia hiperhomocysteinemii (15-30umol/l) stwierdzono nosicielstwo genotypu C/T polimorfizmu C677T oraz A/C A1298C.Proszę mi powiedzieć czy z takimi wynikami mam szansę na zajśćie w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka?Dodam że razem z mężem staramy się o dziecko od 6 lat,jesteśmy po jednej próbie inseminacji i po jednym in vitro (nie udane).Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam serdecznie.Marta.

solania, wisienka, walkie talkie, Anna255, Zireael, Mimbla, zoe31, jupiter, freya, hajka, kaloryferka lubią tę wiadomość

Ekspert

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

Wysłany: 11 marca 2015, 09:38
(1) | Zgłoś
Tak – ma Pani szansę a urodzenie zdrowego dziecka. Nawet przy zwiększonym ryzyku poronień, przy prawidłowej suplementacji, Pani szanse nie powinny się różnić znacząco od szans osób bez mutacji. Jeśli chciałaby się Pani skonsultować, w Klinice we Wrocławiu pierwsza wizyta jest bezpłatna.

Anna255 lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)