X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem niski poziom Testosteronu u mężczyzny

niski poziom Testosteronu u mężczyzny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:57

      /  Zgłoś
    Mój mąż ma niski poziom testosteronu, w związku z czym jest zakłócona morfologia plemników i słabe parametry nasienia. Po wizycie u Urologa otrzymał Testo Caps, obecnie morfologia wynosi 4%, ale ucierpiała objętość.
    Jak można polepszyć jakość nasienia, i podwyższyć poziom testosteronu u mojego męża? Jaki specjalista może nam pomóc?

    Dziekuje

    munirka, Ania_84, mażona, Lamama, Eavonne, kita, rybka33 lubią tę wiadomość

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:40

      /  Zgłoś
    Niski poziom testosteronu zwykle nie zakłóca morfologii plemników. Dodatkowo stosowanie testosteronu może znacząco pogorszyć parametry nasienia. W Państwa przypadku zalecałbym wykonanie szczegółowych badań hormonalnych i konsultację andrologiczną. Mogę Państwu zarekomendować specjalistów w klinikach w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu, którzy mają wieloletnie doświadczenie diagnostyce tego rodzaju problemów.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ