Oligoasthenozoospermia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • JagnaaJankowskaa Znajoma
  Postów: 28 11

  Wysłany: 12 października 2018, 09:42

    /  Zgłoś
  Witam.
  Pierwsze badanie nasienia wykazalo we wniosku Oligoasthenozoospermie. Dr ktory męża konsultował oznajmił, ze z takimi parametrami to tylko in vitro nam pozostalo. Maz zapisal sie do bezplatnego badania klinicznego. Dostal preparat supramen na 3 miesiace, w tym darmowe konsultacje i ponowne badanie nasienia po 3 miesiacach kuracji. Przed nami wizyta u androloga, jednak chcialam sie zapytac, czy istnieja przypadki, z ktorymi dr sie zetknela o wyjsciu z tej przypadłości? I drugie pytanie czy przy Oligoasthenozoospermii wspolzyc nalezy w dni plodne codziennie czy z odstepem kilku dni? Nikt nam nie chce odpowiedwco jest mozliwie najlepszym wyjściem. Chcemy doczekac naturalnego cudu.

  megiiiii, Bellakawa lubią tę wiadomość

  Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

  Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 24 października 2018, 08:52

    /  Zgłoś
  Zależy jaka jest przyczyna, takiego wyniku nasienia. Klika razy widziałam dużą poprawę wyników, kiedy pacjent odstawił leki przeciwdepresyjne. Jeżeli mąż nie bierze żadnych leków, to szansa na poprawę jest niewielka, ale należy ją wykorzystać. Są różne szkoły, jak należy współżyć. Na pewno odstęp kilkudniowy nie ma sensu: albo codziennie, albo co 2 dni.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)