X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

PODWÓJNA STYMULACJA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WEŁNA Nowa
    Postów: 2 6

    Wysłany: 2 października 2018, 19:18

      /  Zgłoś
    Pani doktor, mam za sobą 3 nieudane próby ivf, komórki zapłodnione i po trzecim dniu przestały się dzielić.
    Jestem po trzeciej stymulacji, pobrano 13 komórek jajowych i tylko 4 się zapłodniły i zarodki przestały się dzielić po 3 dobie. Mam 42 lata a mąż dobre podstawowe parametry nasienia, fragmentację 5 i obniżone badanie wiązania się plemnika z hialuronianem. Zaproponowano nam podwójną stymulacje, czyli teraz po 5 dni po punkcji kolejna stymulacja, która ma dać lepsze efekty czyli lepsze jakościowo komórki, czy to prawda?
    Małgosia

    JaHania, Anuśla, hipisiątko, jjm, Bellakawa lubią tę wiadomość

    WEŁNA
  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:53

      /  Zgłoś
    Po 40. roku życia jakość komórek drastycznie się pogarsza. Może warto pomyśleć o adopcji komórek jajowych lub zarodków.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ