Dzień Matki w OvuFriend!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem refundacja leków do stymulacji in vitro

refundacja leków do stymulacji in vitro

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • toraza Nowa
  Postów: 4 16

  Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:50

    /  Zgłoś
  Witam Panie Profesorze!!!

  W nawiązaniu do Pana odpowiedzi na wcześniejsze moje pytanie dotyczące in vitro z wykorzystaniem nasienia dawcy, napisał Pan, ze można starać się o refundacje leków do stymulacji, chciałabym zapytać jakie kryteria muszą być spełnione żeby się zakwalifikować; dodam,że miałam już cztery inseminacje, AMH 2,36, wszystkie hormony w normie brak innych zdiagnozowanych chorób. Udokumentowane mam ok 5 miesięcy leczenia.Ze wzgledu na kilka chorób męża ( w tym przypuszczenie choroby genetycznej ale nie mamy potwierdzenia jej badaniami genetycznymi) zdecydowaliśmy się na skorzystanie z banku nasienia.I jeszcze jedno pytanie czy wartość SHBG 39,15 nmol/l jest dobrym wynikiem?

  Dziekuję za odpowiedz i Pozdrawiam!!!

  Wiadomość wyedytowana przez autora 12 stycznia 2015, 19:44

  kasiakasia11, justa1234, Elfik, Maciejka, Ania_84 lubią tę wiadomość

  pati
 • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

  Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:13

    /  Zgłoś
  Refundacja leków stosowanych w ramach zapłodnienia pozaustrojowego do stymulacji uzależniona jest przede wszystkim od wieku kobiety (poniżej 40 roku życia) i wyników badań (AMH – powyżej 0,7 lub FSH wykonane w 2-3 dniu cyklu - poniżej 15 mlU/ml). Pod tym adresem znajdzie Pani dokładne informacje, jakie parametry są analizowane w każdym przypadku: http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/leki-stosowane-w-procedurze-in-vitro-objete-refundacja-od-1-lipca-2014-r

  Anatolka lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)