Forum > Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem > W jaki sposób polepszyć jakość komórki jajowej
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę

W jaki sposób polepszyć jakość komórki jajowej

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

mrth666
Autorytet
342

Wysłany: 1 maja 2015, 18:22
(27) | Zgłoś
W poprzednim miesiącu w czasie zabiegu in vitro pobrano mi 3 komórki z czego tylko jedna się zapłodniła i była b. słabej jakości 4C. Byłam stymulowana Menopurem 225 i od 21 dnia cyklu poprzedzającego miesiączkę brałam Gonapeptyl Dialy. W związku z czym mam pytanie. W jaki sposób mogę choć trochę wpłynąć na jakość komórki jajowej?

Wiadomość wyedytowana przez autora 1 maja 2015, 18:23

Caroline, Viviana, Holly go, freya, Kena1983, justa1234, shooa, roletka, Niuta, mażona, gabi544, chruszczow, Lili87, Mani, Beata.D, Magdala, gretka, Anna255, gaja13, Linka05, Anatolka, kapturnica, Pszczelka, Martynka30, elcia_aa, gas, BitterSweetSymphony lubią tę wiadomość

1usa15nmbx89ymoj.png
20120421560114.png

Ekspert

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

Wysłany: 14 maja 2015, 08:25
(0) | Zgłoś
Postępowanie powinno być uzależnione od wyników badań, w szczególności poziomu hormonów. W przypadku niedoboru lub nadmiaru niektórych z nich, czasem istnieje możliwość starania się o poprawę jakości komórek jajowych. Trudno jest jednak jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie, bez szczegółowych informacji i wyników badań.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)