X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem W jaki sposób polepszyć jakość komórki jajowej

W jaki sposób polepszyć jakość komórki jajowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:22

      /  Zgłoś
    W poprzednim miesiącu w czasie zabiegu in vitro pobrano mi 3 komórki z czego tylko jedna się zapłodniła i była b. słabej jakości 4C. Byłam stymulowana Menopurem 225 i od 21 dnia cyklu poprzedzającego miesiączkę brałam Gonapeptyl Dialy. W związku z czym mam pytanie. W jaki sposób mogę choć trochę wpłynąć na jakość komórki jajowej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 18:23

    Caroline, Viviana, Holly go, freya, Kena1983, justa1234, shooa, roletka, Niuta, mażona, gabi544, chruszczow, Lili87, Mani, Beata.D, Magdala, gretka, Anna255, gaja13, Linka05, Anatolka, kapturnica, Pszczelka, Martynka30, elcia_aa, gas, BitterSweetSymphony lubią tę wiadomość

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:25

      /  Zgłoś
    Postępowanie powinno być uzależnione od wyników badań, w szczególności poziomu hormonów. W przypadku niedoboru lub nadmiaru niektórych z nich, czasem istnieje możliwość starania się o poprawę jakości komórek jajowych. Trudno jest jednak jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie, bez szczegółowych informacji i wyników badań.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ