X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 18+ Młode mamusie
Odpowiedz

18+ Młode mamusie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założę temat dla młodych , starających się o dziecko dziewczyn . Razem zawsze będzie raźniej :) przyłączajcie się Kochane :*

    200, kejti91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, też chciałam takie coś zrobić, bo są mamy 35+, są mamy koło 30, a dla młodszych nic :P
    Co prawda ja już zobaczyłam drugą kreseczkę i staraliśmy się o drugie dzieciątko, ale z chęcią się przyłączę, bo jak staraliśmy się o pierwsze, to właśnie 18 miałam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 to byłaś w Moim wieku . Tak sobie pomyślałam właśnie żeby zrobić osobny dział na młodych mam czy przyszłych .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świetny temat!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:35

    200, Jus1985, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w styczniu skończe 23 i uważam że juz najwyższy czas na mnie...

    Strażaczka90, weronika86, KK lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Eh... wiecie co, ja zawsze marzyłam, że będę młodą mamą... a ten czas zleciał i jestem już starą 26letnią bezdzietną babą :P
    Nie pasuje do tego watku, bo jestem z zupelnie innego przedzialu wiekowego. Chce tylko skomentowac ten konkretny post. Bo jesli 26-latka jest "stara baba", to ja ide sie do trumny polozyc. A! Dolek jeszcze wykopie i ta trumne w ten dolek juz wstawie, bo wedlug tej logiki, to ja juz dawno ziemie gryze! :-/

    Anoolka, Jackie, FeliceGatto, Agaata, AniaR88, Jus1985, Strażaczka90, Unlike, ulek, vanessa, Chanela, basiulkaa_89, weronika86, madziallena, Paula_29, Bergo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka coś ty nie jesteś stara kochana :* Nie mów tak nawet .
    biedronko a ile masz lat jeśli mogę spytać . Troszkę mnie rozbawiłaś tym co napisałaś :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Nie pasuje do tego watku, bo jestem z zupelnie innego przedzialu wiekowego. Chce tylko skomentowac ten konkretny post. Bo jesli 26-latka jest "stara baba", to ja ide sie do trumny polozyc. A! Dolek jeszcze wykopie i ta trumne w ten dolek juz wstawie, bo wedlug tej logiki, to ja juz dawno ziemie gryze! :-/

    Hmmm, nie żebym Cię dołowała, ale jesteś stara ;D
    Zresztą mi córka mówi nie raz, że jak to jest, że jestem starsza od babci, ale jestem jej córką :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:35

    Nalka lubi tę wiadomość

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chętnie dołącze :) Mam 22 lata i od roku staramy się o powiększenie rodzinki :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dołączę, jeśli przyjmujecie ciężarne. Mam jeszcze 22 lata, w sierpniu 23.


    zAgatka wrote:
    Spokojnie kobietki to był tylko taki autoironiczny żart i tylko na swój temat, broń Boże z kogoś:D nawet jak byłam tuż po 20stce to też tak o sobie mówiłam :P

    Myślę, że większość jednak ogarnęła o co chodzi i odczytała to właśnie w ten sposób. :)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Eh... wiecie co, ja zawsze marzyłam, że będę młodą mamą... a ten czas zleciał i jestem już starą 26letnią bezdzietną babą :P
    Powiedziałabym nawet, że już jesteś babcią ;D

    200 lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka oczywiście . Witaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Powiedziałabym nawet, że już jesteś babcią ;D

    Ironicznie, nieironicznie, ale prawda jest taka, że kobieta z rocznika 82 jest od niektórych z nas starsza o 13 lat... Owszem, my będziemy też w tym wieku, ale wtedy biedronka ty będziesz miała ponad czterdzieche... Także ten tego, jesteś stara tak jak ja jestem dla mojej 14-sto letniej kuzynki ;D

    Martii lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja w styczniu skończe 23 i uważam że juz najwyższy czas na mnie...
    Też mam 23lata:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Spokojnie kobietki to był tylko taki autoironiczny żart i tylko na swój temat, broń Boże z kogoś:D nawet jak byłam tuż po 20stce to też tak o sobie mówiłam :P
    Podobno jestem mistrzynia ironii, wiec jestem lata swietlne od obrazania sie o posty na forum! Mam tylko nadzieje, ze partner niejakiej 200 nie podziela jej pogladow na temat wieku. Nie chhcialabym, aby za pare lat byl dramat, ze wymienil staruche na mlodszy model. A teraz uciekam, bo to przeciez nie moj watek!

    Strażaczka90, FeliceGatto, weronika86, Gunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Podobno jestem mistrzynia ironii, wiec jestem lata swietlne od obrazania sie o posty na forum! Mam tylko nadzieje, ze partner niejakiej 200 nie podziela jej pogladow na temat wieku. Nie chhcialabym, aby za pare lat byl dramat, ze wymienil staruche na mlodszy model. A teraz uciekam, bo to przeciez nie moj watek!

    Och jej. Wiesz jak byłam w poprzedniej ciąży miałam 18 lat. Wtedy właśnie kobiety w twoim wieku na innym forum pisały mi, że się puszczam, że wystarczyło, że się otrę o deskę od kibla i już zaciążyłam, że jestem dziwką i, że pewnie utopie moje dziecko w umywalce. Dlatego "ironia", którą napisałaś działa na mnie jak płachta na byka. Szczególnie, że myślałam, że wreszcie trafiłam na normalne forum.

    A co do partnera jest w moim wieku, więc zestarzejemy się razem (w końcu robimy to już prawie 7 lat i nie zauważyłam w tym czasie, żeby chociaż raz osłabło jego uczucie do mnie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 21:21

    Martii, AniaR88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest wlasnie moment, w ktorym dorosla kobieta musi uznac istnienie roznicy pokolen. Fakt, ktory trzeba po prostu zaakceptowac bez wdawania sie w dalsze polemiki.

    Jus1985, Strażaczka90, FeliceGatto, Chanela, weronika86, Bergo lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Eh... wiecie co, ja zawsze marzyłam, że będę młodą mamą... a ten czas zleciał i jestem już starą 26letnią bezdzietną babą :P
    no to witam w klubie :P

    zAgatka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ