X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 18+ Młode mamusie
Odpowiedz

18+ Młode mamusie

Oceń ten wątek:
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja synka urodzilam 2 tyg przed 19 urodzinami moimi a teraz rocznikowo mam 24 latka i prawie koncówka drugiej ciazy ;)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    ja synka urodzilam 2 tyg przed 19 urodzinami moimi a teraz rocznikowo mam 24 latka i prawie koncówka drugiej ciazy ;)

    To podobnie jak ja - miesiąc przed 19 :D
    Niestety nam tak szybko się nie udało z drugim dzidziusiem i będzie 5,5 roku różnicy :(

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 23 co prawda rocznikowo 24 ale dopiero we wrześniu zaczęliśmy się starać jak miałam 21 a mój mąż 27 udało się równo po 2 latach no ale poroniłam po poronieniu 5 cykli teraz czekam na córcie :) no i może zaczne myśleć o rodzeństwie dla niej mój mąż już coś wspomina ale dajmy się dziecku urodzić :) trzymam za was kciuki :)

    200 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem też przed 19 urodzinami ale już raczej nie urodzę przed 19 :P i nie wiem czy wgl nam się uda z dzidzią :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ej Landrynka uszy do góry uda się musi się udać zobacz ja starałam się 24 miesiące i się udało no może nie do końca ale teraz po w sumie 29 cyklach jestem już w III trymestrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że się uda kochana :*
    Zobaczysz, będziesz przed 20 urodzinami tulić maleństwo :D

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie się przyłącze, choć 18 lat już nie mam hehe :P U mnie 24 wiosenki na koncie i kochany synek, który 14 lutego skończy 2 latka ;) Teraz zaczęliśmy się starać o drugie maleństwo <3

    ania1509 lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane za wsparcie :*
    Inusia piękny mieliście 2 lata temu prezent na walentynki :)

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Och jej. Wiesz jak byłam w poprzedniej ciąży miałam 18 lat. Wtedy właśnie kobiety w twoim wieku na innym forum pisały mi, że się puszczam, że wystarczyło, że się otrę o deskę od kibla i już zaciążyłam, że jestem dziwką i, że pewnie utopie moje dziecko w umywalce. Dlatego "ironia", którą napisałaś działa na mnie jak płachta na byka. Szczególnie, że myślałam, że wreszcie trafiłam na normalne forum.

    To faktycznie miałaś partnerki do dyskusji nie ma co. Wychodzę z założenia, że dojrzały człowiek nie musi prowadzić takich dyskusji jeśli nie chce. :)

    A co do partnera jest w moim wieku, więc zestarzejemy się razem (w końcu robimy to już prawie 7 lat i nie zauważyłam w tym czasie, żeby chociaż raz osłabło jego uczucie do mnie).


    Co do bycia starą - pozwól 200 , że nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią. Słowo "stary" oznacza dla mnie osobę po 70, może 80 roku życia.
    Sama napisałaś, że Biedronka jest dla Ciebie tak stara, jak Ty dla swojej 14 letniej kuzynki.
    Mam nadzieję, że widzisz różnicę w dojrzałości między sobą a swoją kuzynką.... To teraz wyobraź sobie, że z perspektywy osoby 32 letniej Twoje wypowiedzi brzmią właśnie tak, jak dla Ciebie wypowiedzi 14 latki. Przepraszam, ale to co piszesz jest infantylne.

    FeliceGatto, Jus1985, Strażaczka90, weronika86, Natka88, Gunia, Bergo lubią tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Dziękuję Kochane za wsparcie :*
    Inusia piękny mieliście 2 lata temu prezent na walentynki :)

    O tak, to był najpiękniejszy prezent walentynkowy :D A miał się urodzić 4 marca hehe, wolał w Walentynki <3

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 22 (no w listopadzie 23) i staramy się od ślubu czyli 4 miesiące :)

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, dajcie już spokój dziewczyny. Wątek nie tego dotyczy przecież. Można to podsumować w ten sposób:

    "Każde pokolenie ma własny czas.
    Każde pokolenie chce zmienić świat.
    Każde pokolenie odejdzie w cień.

    Każde pokolenie ma własny głos.
    Każde pokolenie chce wierzyć w coś.
    Każde pokolenie rozwieje się."

    Wróćmy do starań o nasze dzieciaczki.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:02

    Martii, zAgatka, Strażaczka90, FeliceGatto, Unlike lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paju! Wychodziłyśmy za mąż w tym samym dniu, tylko ja rok wcześniej.:D

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaata wrote:
    Co do bycia starą - pozwól 200 , że nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią. Słowo "stary" oznacza dla mnie osobę po 70, może 80 roku życia.
    Sama napisałaś, że Biedronka jest dla Ciebie tak stara, jak Ty dla swojej 14 letniej kuzynki.
    Mam nadzieję, że widzisz różnicę w dojrzałości między sobą a swoją kuzynką.... To teraz wyobraź sobie, że z perspektywy osoby 32 letniej Twoje wypowiedzi brzmią właśnie tak, jak dla Ciebie wypowiedzi 14 latki. Przepraszam, ale to co piszesz jest infantylne.

    Tyle, że ja rozumiem moją kuzynkę.
    Bo widzisz jak się nie ma dziecka, to człowiek myśli, że jest wiecznie młody. A ja jest dziecko to dopiero wtedy zauważasz jak czas pędzi, jak codziennie się starzejesz i nie możesz tego zatrzymać. Wczoraj jeszcze byłam w szkole i miałam 16 lat. Dziś minęło 8 lat i to kiedy? Za 8 lat obudzimy się z 30 na karku i dużymi dziećmi. Każdy się codziennie starzeje, skoro nie potraficie tego znieś, to nie moja wina, ja to akceptuje w 100%.

    Martii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ale po co ja to napisałam, przecież nie jestem na waszym poziomie emocjonalnym, jesteście dla mnie zbyt dojrzałe.

    Cholera, myślałam, że wreszcie trafiłam na fajne forum, z fajnymi dziewczynami, widzę, że się myliłam i, że tylko wam przeszkadzam.
    Przepraszam, już więcej wam przykrości nie zrobię i więcej nic nie napiszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczyny nie przesadzajcie po co się obrażać i wprowadzać taką atmosferę eh ... mi sąsiadka powiedziała w sylwestra że ja jestem za młoda na dziecko bo ona zaszła w ciąże później i różnica miedzy nią a synkiem to 30 lat a ja jednak uważam że każda z nas decyduje się na to wtedy gdy czuje ten instynkt a wiek tu nie ma znaczenia czy to 18 czy 40 każda z nas inaczej się "mentalnie rozwija " a pojęcie "stara" jest tu względne . . .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 23:18

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 kochana nie mów tak pisz :*
    I proszę Was o nie prowokowanie do kłótni !

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam co maja lata ...wszystko zalezy od instynktu jedna ma go w wieku 18 lat druga 25... ja osobiscie zaszlam w piersza ciąże majac 26 lat i poronilam w 8 tyg ...teraz mam 27 lat i czekam i załuje ze nie pomyslalam wczesniej...bo byly wazniejsze rzeczy jak studia praca dom małżeństwo zeby dziecko wszystko mialo...mam wszystko a dziecka nie mam...co prawda szczerze wiem ze w wieku 18 lat nie bylabym na tyle ja przenajmniej dojrzala zostac mama ale moglam pomyslec majac 22-23 lata...

    A poza tym nie oklamujmy sie im kobieta mlodsza tym wieksze szanse na zaciązenie ..wieksza rezerwa jajnikowa ...ilość jajeczek...a z biegiem lat sa i problemy.. cykle bezowulacyjne....a koszmar wtedy trwa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 00:53

    Miriam, MalutkaEve, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara w 100% się zgadzam z Tobą !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Eh... wiecie co, ja zawsze marzyłam, że będę młodą mamą... a ten czas zleciał i jestem już starą 26letnią bezdzietną babą :P
    ja też cos w tym stylu :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ