X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 18+ Młode mamusie
Odpowiedz

18+ Młode mamusie

Oceń ten wątek:
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    hej dziewczynki?
    co tam u was jak starania? jak przebieg ciąży u tych zafasolkowanych?
    dziewczyny ratujmy ten watek!

    Hej :) u mnie juz drugi trymestr i wszelkie objawy ustąpiły jak reką odjął :) Rośniemy sobie juz powolutku i leci nam dzien za dniem :)

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i super że jest dobrze :-) oj tak drugi trymestr jest najpiękniejszy , najspokojniejszy i najprzyjemniejszy :-) teraz zobaczysz jak szybko zleci i poczujesz pierwsze ruchy maluszka :-)

    Kasieńka:) lubi tę wiadomość

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dawno nie wchodziłam na forum ovu ,że nie zauważyłam tego wątku. Stwierdziłam,że się wpiszę do Was :D Mam 21 lat i to będzie nasze pierwsze dzieciątko ( dziewczynka ) . Już się nie możemy doczekać ale na szczęście to już końcówka . Staraliśmy się 3 miesiące . Ogólnie myślałam ,że nam się nie uda z powodu mojego PCOS a tu taka niespodzianka :) Wszystko planowaliśmy od samego początku , z miesiąca na miesiąc moja wiara w fasolkę malała .

    Widzę ,że i młodych dziewczyn tej jest sporo :)


    p19uskjoooh2c1e9.png

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest troszkę jest tylko mało się niestety udzielają, gratuluję ci bardzo że mimo problemów udało się wam i zostaniecie rodzicami :-)

    Nusiaa lubi tę wiadomość

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 1 lutego 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmargi24 właśnie widzę ,że mało się udzielają :( pewnie zajęte są <3 ;p hehe i bardzo dobrze . Mnie w ciąży niestety zmieniło się jeśli chodzi o odczuwanie przyjemn. z <3 :( ale jeszcze tylko 2 miesiące bo lutego nie liczę i później mam nadzieję ,że wroce szybko do formy ;D

    Dziękuję :) a u Cb jak ida starania ? :)

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie masz rację pewnie serduszkują zawzięcie :-P , ja w pierwszej ciąży przez ostatnie 2 miesiące nie mogłam serduszkować...., ale w dniu kiedy córa się urodziła najpierw z moim się pokłóciliśmy no i potem godzilismy i troszkę córę pośpieszyliśmy z wyjściem bo urodziła się 27 marca a termin miałam na 5 kwietnia :-)


    teraz jestem w fazie czekania bo testuje 6 lutego i żadnych objawów zapowiadających okres lub ciążę :-(

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh to pewnie długoo sięgodziliście po takiej przerwie ;) ;p
    To już masz jedną pociechę :) daj znać jak wyszedł test

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam już jedną 10-miesięczną Ewę a że nie chce dużej różnicy wieku to staramy się o drugie :-)oj godziliśmy się godziliśmy :-)

    oczywiście dam znać :-)

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 1 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku to podziwiam Cię bo ja bym chyba nie zniosła gdybym zaszła w tak krótkim czasie :( miałam koszmarne początki i ogólnie średnie samopoczucie.

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez pierwsze pół roku po porodzie na temat o drugim dziecku reagowałam alergicznie, w ogóle mowy nie było o tym, dopiero teraz nas naszło na drugie staramy się dopiero 2 cykl i ten pierwszy to jeszcze na zasadzie jak się trafi, w tym cyklu bardziej kontrolowaliśmy to co się dzieje i kiedy owulka będzie.

    wiesz jakbym teraz zaszła i zanim urodze to ewa już dawno będzie miała półtorej roku skończone a nawet troszkę więcej... , ja początki ciąży miałam bardzo spokojne , u mnie końcówka była gorsza ostatnie 2-3 miesiące

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 2 lutego 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) w takim razie duzo <3 i nogi do góry ! :)

    cab360a44b.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 2 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 28 lat ale chcialabym cos napisac na temat starania sie w mlodym wieku. Uwazam,ze jesli osobka mloda uwaza sie za osobe gotowa emocjonalnie na dzidziusia to powinna sie starac..im kobieta starsza tym jest ciezej! ja urodzilam synka w wieku 17 lat...duzo bylo gadania na moj temat itd ale ciesze sie ze jestem mloda a moj syn ma juz 11 lat! z nim udalo sie za pierwszym razem! a pozniej czekalismy na nastepne tarania i teraz sie juz kupe czasu nie udaje! jakbym wiedziala ze tak bedzie to co rok bym rodzila :) hahah dziewczyny im mlodsze tym lepiej, latweij sie ciaze przechodzi i latwiej po ciazy dochodzi sie do siebie! powodzenia!

    Strażaczka90, mmmargi24, Nusiaa lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika u mnie co prawda córa nie była planowana no bo chciałam najpierw studia skończyć ale uważam że na dobre mi to wyszło że ona sie pojawiła i teraz świadomie zdecydowaliśmy się na drugie żeby mała sama się nie wychowywała, i też uważam że im młodsza dziewczyna tym jest jej łatwiej aczkolwiek nie jest to regułą

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjdzie przyjdzie na pewno czas i na ciebie:-)

  • Alex.Sojka Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 4 lutego 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie staram i jakos nam nie wychodzi... juz mi sie nawet nie chce serduszkowac przez te nerwy I wszystko. ; (

    20131012580516.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który cykl się starasz?

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Ja w czerwcu kończę 21 lat, staramy się już prawie 2 lata o dzidziusia, ale jak na razie nic nie wychodzi, mąż już robił badanie nasienia, a teraz ja jestem w trakcie badań ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 10:09

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • BuBu Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja w maju skończę 20 lat i też staramy się z narzeczonym o dzidzie od 4 miesięcy. Zgadzam się z wami że ciąża w młodym wieku to świetna sprawa jednak z tego co zdarzyłam zauważyć wiele ludzi jest innego zdania.

    3jgx3e3kxkbj0z7a.png
    wnidio4px2a5kwgs.png
    bl9cuay3m1ytu56k.png
  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się oczywiście z Wami ale myślę również ,że niektórzy młodzi ludzie decydują się na dziecko nie mając zabezpieczenia finansowego- ( chodzi mi o to by chociaż mąż / narzeczony / chłopak miał pracę i dochody w miare możliwości stałe ) i bladego pojęcia o tym ile trzeba poświęcić już nie wspomnę jeżeli zostajemy same z dzieckiem bo facet stwierdził ,że nie daje rady ;/ znam dużo dziewczyn które chciałyby zajść w ciąże bo inne są i mają tak fajnie .. Glupota !

    My wszystkie, które jesteśmy na ovu podejmujemy świadomie decyzje i dużo czytamy / wypowiadamy się na różne tematy więc myślę ,że takich problemów nie ma jak pisałam wyżej .

    Ja jestem pewna ,że mój jest gotowy i bardzo będzie kochał Małą lecz mam nadzieję ,że przez nią nie zapomni o mnie ;p


    Bubu, Alex , Landryneczka - napewno się uda . Dobra rada dla wszystkich - NOGI DO GÓRY , pomogło nie tylko mnie ale również innym dziewczynom :)

    cab360a44b.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa wrote:
    Zgadzam się oczywiście z Wami ale myślę również ,że niektórzy młodzi ludzie decydują się na dziecko nie mając zabezpieczenia finansowego- ( chodzi mi o to by chociaż mąż / narzeczony / chłopak miał pracę i dochody w miare możliwości stałe ) i bladego pojęcia o tym ile trzeba poświęcić już nie wspomnę jeżeli zostajemy same z dzieckiem bo facet stwierdził ,że nie daje rady ;/ znam dużo dziewczyn które chciałyby zajść w ciąże bo inne są i mają tak fajnie .. Glupota !

    My wszystkie, które jesteśmy na ovu podejmujemy świadomie decyzje i dużo czytamy / wypowiadamy się na różne tematy więc myślę ,że takich problemów nie ma jak pisałam wyżej .

    Ja jestem pewna ,że mój jest gotowy i bardzo będzie kochał Małą lecz mam nadzieję ,że przez nią nie zapomni o mnie ;p


    Bubu, Alex , Landryneczka - napewno się uda . Dobra rada dla wszystkich - NOGI DO GÓRY , pomogło nie tylko mnie ale również innym dziewczynom :)

    Tak zgodzę się z Tobą, moja przyjaciółka jak dowiedziała się że planuję z moim mężem dziecko i nam się nie udaje to odstawiła tabletki i zaraz była w ciąży i mimo to, że kocha swoje dziecko, to jednak trochę żałuje, że tak się pospieszyła, bo swojego faceta znała tylko 3 miesiące przed zajściem w ciąże i teraz zaczynają się kłótnie z nim, jego rodzicami, nie mają w sumie gdzie mieszkać i ciągle narzeka, że nie daje sobie rady, że mało pieniędzy, ponieważ jej narzeczony już ma jedno dziecko i musi na nie płacić alimenty, a stałej pracy też nie ma.


    A co do nóg w górę, próbowałam, ale nie pomogło :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ