X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2 lata starań:(
Odpowiedz

2 lata starań:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam taki problem,już 2 lata staramy się o dziecko,mój facet robił badania wynik nie jest najlepszy ale lekarz mówił że nie powinno byc problemu z zajściem.Ja biore leki na nerwice.Czy ktoś z was zazywał leki na nerwice czy depresję i zaszłyście w ciąże? martwię się.mój ginekolog nie zlecił badań hormonalnych pow że jest wszystko ok po badaniu usg i robiłam wykres z temp to mówi że owu mam ok 18 dnia cyklu.miesiączki mam nieregularne od 27do 32 dni.I jeszcze takie pytanko bo miesiączkę miałam 10.06 i jakiś czas po niej pojawił się śluz żółtawy wodnisty a ostatnio zmienił się na biały rozciągliwy,pomyślałam że to przed owulacją bo przed wczoraj był bezbarwny .Powiedzcie czy powinniśmy się teraz przytulać codziennie czy zrobić przerwę np dziś?(kochaliśmy sie wczoraj i przed wczoraj) bo tak jak mówiłam u narzeczonego nie jest wszystko ok i chcielibyśmy trafić w ten odpowiedni dzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, moim zadaniem powinnaś skonsultować się z innym lekarzem , i zobaczyć co ma do powiedzenia, co do leków to nie orientuje się jak one wpływają na zajście w ciąże,
    Gdy śluz w pochwie wygląda jak białko jaja kurzego i daje się rozciągnąć między dwoma palcami dłoni, jest to właśnie śluz płodny.

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jednej z porad przeczytałam że najlepiej kochać się co dwa dni.
    A jeszcze lepiej wtedy kiedy macie na to ochotę ;-)
    Seks ma być przyjemnością a nie obowiązkiem prokreacyjnym ;-)

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a najlepiej kiedy ta przyjemność jest największa w dni płodne :)

  • Talija Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen zgadzam sie ze powinnas skonsultowac sie z innym lekarzem My staramy sie dwa lata i 9 miesiecy i badania hormonalne to raczej podstawa No i lekarz powinien ci wyjasnic co z tymi lekami i czy maja jakis wplyw na satarnia no chyba ze nic mu nie mowilas...
    Co do kochanai sie to mysle ze warto zrobic sobie przynajmniej dzien przerwy na zregenerowanie plemnikow a i jak masz regularne cykle to moze wspomoz sie dodatkowo testemi owulacyjnymi? :) a no i powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też dobra rada, ale postaw na konsultację z innym lekarzem, może on coś innego dostrzeże :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ