Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 💕2021💕
Odpowiedz

💕2021💕

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunnyMe wrote:
    Dziewczyny, myślicie że jeśli 💕 było tydzień przed owulacją to jest jakaś szansa?

    Owulacja potwierdzona przez lekarza? Słyszałam już nawet o ciąży po stosunku podczas okresu więc wszystko jest możliwe :p

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunnyMe wrote:
    Dziewczyny, myślicie że jeśli 💕 było tydzień przed owulacją to jest jakaś szansa?
    Chyba baaardzo malutka

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunnyMe wrote:
    Dziewczyny, myślicie że jeśli 💕 było tydzień przed owulacją to jest jakaś szansa?
    Wątpię plemniki przeżyją do 5 dni i to takie najsilniejsze zwykle 2-3 dni.

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Ja po pobraniu cytologi plamiłam do końca dnia ale nie wykluczone że i może być plaminie owulacyjne ( ja go nigdy nie doświadczyłam). A robiłaś test owu?
    Nie robiłam ich, bo kiedyś jak raz miałam to nie wychodziło mi i się wściekłam 😅 to pewnie będzie po cytologi 🙂 dzięki 🤗

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzisiejsze nastawienie? 😊

  • Mag91 Ekspertka
    Postów: 181 183

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Jak tam dzisiejsze nastawienie? 😊


    Pozytywne😁😁

    zrz6i09kjbhnyse8.png
  • Mag91 Ekspertka
    Postów: 181 183

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina wrote:
    A tak z innej beczki to też macie zaparcia przed okresem i biegunkę podczas okresu?

    Łoj, okropne, w tamtym cyklu przy zaparciach pojawiła się krew, dostałam skierowanie do chirurga, na szczęście to nie hemoroidy ani żadne inne kwiatki, i mam tylko zwiększyć ilości błonnika w diecie

    zrz6i09kjbhnyse8.png
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Jak tam dzisiejsze nastawienie? 😊
    Pozytywnie. Zbieram siły bo od jutra zaczynają się moję dni plodne wg. Kalendarzyka, zobaczymy czy coś ten cykl przyniesie :)
    Miłego dnia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 08:32

    Duśka;), Marti7 lubią tę wiadomość

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Jak tam dzisiejsze nastawienie? 😊
    Moje to dzisiaj jakieś pół na pół 🙄 pytałam dziś w aptece o cenę inofem i zawołała 90zl 🤨🤨

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że jestem zrezygnowania dziś..jeszcze wczoraj mój śluz (8dc) był taki a la płodny, a dziś zrobiło się go mało i stał się taki kleisty, biały 🤷‍♀️ nie mam już sił. Jeśli owu mam mieć w weekend to czy on jeszcze może się zmienić?🙄

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Jak tam dzisiejsze nastawienie? 😊

    Cięzko powiedzieć ;) Siedze jak na bombie ale staram sie byc pozytywna :)

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Cięzko powiedzieć ;) Siedze jak na bombie ale staram sie byc pozytywna :)
    Zrobiłaś dziś znów betę?

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Domistr Autorytet
    Postów: 431 421

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Powiem wam, że jestem zrezygnowania dziś..jeszcze wczoraj mój śluz (8dc) był taki a la płodny, a dziś zrobiło się go mało i stał się taki kleisty, biały 🤷‍♀️ nie mam już sił. Jeśli owu mam mieć w weekend to czy on jeszcze może się zmienić?🙄
    Moim zdaniem nie masz się czym martwić, jeśli owulacja wypada Ci na weekend to jeszcze wszystko moze sie zmienić 🙂 u mnie np. dopiero tuż przed owu pojawia się dużo wodnistego sluzu i czasem białko jajka, na ten moment zauważam sporo sluzu ale nie nazwałabym go plodnym a owulacje tez mam mieć na weekend 😉 czasami sluzu nie zauważamy a środku jest go całkiem sporo, nie ma się co dołować 🙂
    Ja dzis byłam na badaniach i niecierpliwie czekam na wyniki

    Patrycja3791 lubi tę wiadomość

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Powiem wam, że jestem zrezygnowania dziś..jeszcze wczoraj mój śluz (8dc) był taki a la płodny, a dziś zrobiło się go mało i stał się taki kleisty, biały 🤷‍♀️ nie mam już sił. Jeśli owu mam mieć w weekend to czy on jeszcze może się zmienić?🙄
    Oczywiscie że może się zmienić. Do weekendu jeszcze ma czas żeby się rozkręcić 😊

    Patrycja3791 lubi tę wiadomość

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D.o.s.i.a wrote:
    Pozytywnie. Zbieram siły bo od jutra zaczynają się moję dni plodne wg. Kalendarzyka, zobaczymy czy coś ten cykl przyniesie :)
    Miłego dnia! :)
    Trzymam kciuki 🤞 😊

    D.o.s.i.a lubi tę wiadomość

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj kiepsko 🙄 od rana źle się czuję 😔 jestem dzisiaj nie do życia. Wczoraj pominęłam luteinę 😬 a dzisiaj rano temperatura 37°. Nie łudzę się że to ciąża bo po 3 latach już nie potrafię w to uwierzyć 😔

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    U mnie dzisiaj kiepsko 🙄 od rana źle się czuję 😔 jestem dzisiaj nie do życia. Wczoraj pominęłam luteinę 😬 a dzisiaj rano temperatura 37°. Nie łudzę się że to ciąża bo po 3 latach już nie potrafię w to uwierzyć 😔
    A który dc masz dziś??😊

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    A który dc masz dziś??😊
    9dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Moje to dzisiaj jakieś pół na pół 🙄 pytałam dziś w aptece o cenę inofem i zawołała 90zl 🤨🤨

    3 zł za dzień to nie jest tak źle więcej wydaje na telewizję czy inne głupotki :p

  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Moje to dzisiaj jakieś pół na pół 🙄 pytałam dziś w aptece o cenę inofem i zawołała 90zl 🤨🤨
    A ile w opakowaniu jest?

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ