Forum Starając się - ogólne 22 dc a ciąża
Odpowiedz

22 dc a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2017, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mój cykl trwał zaledwie 22 dni. Wydawało mi się, że mam normalny okres. Teraz, kilka dni po tym boli mnie brzuch, czuję mdłości. Jest sens robienia testu?

010is65gtxk93h3j.png

Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml

starania wspomagane od 08.2020.

👩 27 l.
    👨 28 l.

Nasze pierwsze dziecko
  • Letitbe Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2017, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może cykle Ci się skróciły i kolejna owulacja się zbliża stąd objawy? ;)

'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Edziorro Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2017, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test :)

hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ