X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 22 dc a ciąża
Odpowiedz

22 dc a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mój cykl trwał zaledwie 22 dni. Wydawało mi się, że mam normalny okres. Teraz, kilka dni po tym boli mnie brzuch, czuję mdłości. Jest sens robienia testu?

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 22 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może cykle Ci się skróciły i kolejna owulacja się zbliża stąd objawy? ;)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test :)

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ