X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 3 ciąża I 3 cc
Odpowiedz

3 ciąża I 3 cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Carna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 października 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy są tu mamy które miały 3 cesarskie cięcia?Czy sa jakieś obawy? Czy wszystko przebiegało ok tzn czas ciąży?

    Carna
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 23 października 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwie operacje ginekologiczne i jedno CC. Nie było żadnych komplikacji.

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carna wrote:
    Witam czy są tu mamy które miały 3 cesarskie cięcia?Czy sa jakieś obawy? Czy wszystko przebiegało ok tzn czas ciąży?
    hej :) ja coprawda nie miałam, ale mam znajomą która miała 4 cesarki ;) Do tego między 3 a 4 było tylko 1,5 roku przerwy. Wszystko mimo to przebiegło dobrze i bez żadnych komplikacji :)

  • madalena1103 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 29 października 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 3cc.

    madalena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam 2 cc a teraz szykuje sie trzecia. Duzo takich kobiet wsrod nas ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 to nic. 4 to już nie zalecają

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ