Forum Starając się - ogólne 35 dc a test negatywny
Odpowiedz

35 dc a test negatywny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ennjoi Nowa

Wysłany: 7 lutego 2018, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, zacznę od początku, na wywołanie okresu biorę duphaston od 16dc do 25dc. Cykle mam od 28 do max 34 dniowe a dziś jest 36 a @ jak nie było tak nie ma. Owulke miałam najprawdopodobniej 14 dc bo 15 ginekolog potwierdził że była. Normalnie nie robiła bym testu ale około 8 dni po owulce przez 3 dni bolał mnie bardzo mocno prawy jajnik i dodatkowo od kilku dni po przebudzeniu mam takie mdłości że muszę wstać z łóżka i wypić hektolitry wody. Dziś robiłam test i niestety 1 kreska. Co myślicie o całej tej sytuacji ? Myślicie że jest szansa że to jednak ciąża ?

• Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest. ;)
    Idź na betę będziesz miała 100% pewność czy jest ciąża czy nie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 12:37

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Ennjoi Nowa

Wysłany: 7 lutego 2018, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam się kolejnego rozczarowania, dlatego postanowiłam, że będę zrobię 10.02 ,o ile do tego czasu nie dostanę @.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ